The Banner Saga Warbands — настільна адаптація чудової ролівки

3D Bannersaga Cover

Високо оцінена критиками та й простими ґеймерами The Banner Saga отримає власну адаптацію під настільну гру. Для цього розробники зі студії Stoic об’єдналися з компанією MegaCon Games, щоб 12 листопада запустити Kickstarter-кампанію, яка і визначить долю проекту.

Скільки саме грошей потребують розробники наразі невідомо, але, якщо там не буде якоїсь космічної цифри, грошозбірня, безумовно, приречена на успіх. Розробка гри триває уже цілий рік і найголовніше зараз назбирати гроші на повномасштабне виробництво настілки.

З минулорічної ролівки The Banner Saga справді може вийти чудова настільна гра, адже адаптувати її під цей вид ґеймінґу не важко, враховуючи покрокову механіку бою. Залишається сподіватись, що не менш важливі складові гри, такі як довгі подорожі по замерзлій тундрі, важкі моральні рішення та, звісно, діалоги, теж якісно адаптують під настільну гру.

Подробиці правил наразі не повідомлені, але, впевнені, з запуском Kickstarter-кампанії нам усе пояснять.

Відеогру, до речі, зараз можна придбати за смішну ціну — 3,14 долара. Якщо досі не мали можливості познайомитись з цією прекрасною грою, поспішайте, бо пропозиція в Steam триватиме менше доби з часу написання новини.

Читайте також

Гайда зустрінемось на Comic Con Ukraine 2019!

Comic Con Ukraine 2019

Чималий ігроладний ролик Banner Saga 3 з’явився у мережі

The Banner Saga 3

Знайомтеся — Болверк, лідер клану найманців з Banner Saga 3

The Banner Saga 3

Обираємо рольову гру року | PUGA 2016

Готується до випуску настільна гра «Мор. Утопия»

Sony допоможе портувати The Banner Saga на PlayStation Vita

The Banner Saga: Warbands успішно профінансована лише за 30 хвилин

The Banner Saga 2 перенесли на 2016-тий

Популярне