The Banner Saga: Warbands успішно профінансована лише за 30 хвилин

logo_warbands

Інді-розробники Stoic та творці мініатюрних настільних ігор MegaCon Games у співпраці з видавцем інді-забавок Versus Evil, сьогодні повідомили декілька подробиць про їхню спільну настільну гру у всесвіті The Banner Saga — The Banner Saga: Warbands, яка була успішно профінансована на Kickstarter лише за 30 хвилин від початку кампанії збору коштів.

Web-Images-6Це настільну гру на 2-4 гравців з мапою і мініатюрами персонажів, у якій доведеться приймати важкі рішення та згодом спостерігати за їхніми наслідками. У наборі: 30 пластикових мініатюр, мапа світу, ігрова платформа та декілька наборів карт. Люди, які підтримали розробників не словом, а валютою, отримають ексклюзивну мініатюру Warband.

Браян Шоттон, ґеймдизайнер і засновник MegaCon Games розповів зазначив:

Мініатюри The Banner Saga: Warbands будуть тієї ж якості, що й інші проекти від MegaCon Games, тому можна бути спокійним.

Це суто тактична настілка, яка трохи відрізняється від оригінальної комп’ютерної гри, і в якій присутній дух прийняття важких рішень, в якій не всі виживуть. Кінцева мета всього цього — зберегти життя вашого загону.

[youtube id=”gkXjAwmzWSg”]

mailservice (1)Також, це вперше шанувальники гри зможуть попередньо замовити цифрову копію майбутньої The Banner Saga 2 для ПК. Ті хто підтримав гру на Kickstarter зможуть обрати рівень своєї застави, і додати будь-яку кількість фізичних або цифрових елементів до свого замовлення за додаткову платню. Саму The Banner Saga 2  можна замовити зараз зі знижкою 10%.

Читайте також

На серії The Banner Saga та Van Helsing діють шалені знижки

Banner Saga

На Indiegogo зібрали гроші на справжній світловий меч

Настільна гра по Resident Evil 3 зібрала майже 1 мільйон доларів на Kickstarter

Terrordrome: Reign of the Legends тестують у Steam одночасно з розробкою

Фонд GDC надаватиме фінансову допомогу інді-розробникам

Блажкович на вашому столі — Настільну гру по Wolfenstein взяли в розробку

Wolfenstein

2019 рік був найуспішнішим для авторів ігор на Kickstarter

Subverse

The Farm 51 запустила Kickstarter-кампанію Chernobylite

Популярне