The Banner Saga: Warbands успішно профінансована лише за 30 хвилин

logo_warbands

Інді-розробники Stoic та творці мініатюрних настільних ігор MegaCon Games у співпраці з видавцем інді-забавок Versus Evil, сьогодні повідомили декілька подробиць про їхню спільну настільну гру у всесвіті The Banner Saga — The Banner Saga: Warbands, яка була успішно профінансована на Kickstarter лише за 30 хвилин від початку кампанії збору коштів.

Web-Images-6Це настільну гру на 2-4 гравців з мапою і мініатюрами персонажів, у якій доведеться приймати важкі рішення та згодом спостерігати за їхніми наслідками. У наборі: 30 пластикових мініатюр, мапа світу, ігрова платформа та декілька наборів карт. Люди, які підтримали розробників не словом, а валютою, отримають ексклюзивну мініатюру Warband.

Браян Шоттон, ґеймдизайнер і засновник MegaCon Games розповів зазначив:

Мініатюри The Banner Saga: Warbands будуть тієї ж якості, що й інші проекти від MegaCon Games, тому можна бути спокійним.

Це суто тактична настілка, яка трохи відрізняється від оригінальної комп’ютерної гри, і в якій присутній дух прийняття важких рішень, в якій не всі виживуть. Кінцева мета всього цього — зберегти життя вашого загону.

[youtube id=”gkXjAwmzWSg”]

mailservice (1)Також, це вперше шанувальники гри зможуть попередньо замовити цифрову копію майбутньої The Banner Saga 2 для ПК. Ті хто підтримав гру на Kickstarter зможуть обрати рівень своєї застави, і додати будь-яку кількість фізичних або цифрових елементів до свого замовлення за додаткову платню. Саму The Banner Saga 2  можна замовити зараз зі знижкою 10%.

Читайте також

Коли (і нащо) чекати сіквели: Гелловін убиває, Веном, Нестримні, Турбо Кід, Аудитор

За мотивами шоу “Руйнівники міфів” створять однойменну гру

MythBusters

Автори The Banner Saga працюють над онлайн-екшеном

The Banner Saga 3

Від трейлера до повного метру: українську супергероїку Apple-Man успішно профінансовано на Kickstarter

На серії The Banner Saga та Van Helsing діють шалені знижки

Banner Saga

На Indiegogo зібрали гроші на справжній світловий меч

Настільна гра по Resident Evil 3 зібрала майже 1 мільйон доларів на Kickstarter

Terrordrome: Reign of the Legends тестують у Steam одночасно з розробкою

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: