The Black Glove — новий проект творців BioShock

Ось, що називається вчасно: в один день із анонсом Девіда Лінча про повернення культового „Твін Пікс“, творці BioShock з розформованої нині Irrational Games анонсують свій новий проект The Black Glove, вхопивши натхнення з класичного серілу початку 90-х.

Хлопці згуртувалися під назвою Day For Night Games Studio і вийшли на Kickstarter, де намагаються зібрати 550 000 мертвих президентів.

Події „Чорної рукавички“ розгортаються у 1920 році навколо театру The Equinox. Гравцям буде доручено ліквідувати цей театр після жахливого шоу. Робота не з найлегших, адже в театрі відбуваються дуже дивні речі — злами часу, моторошна музика, з’являються дивні персонажі тощо. Аби позбутися цих проблем, гравцям доведеться повернутися у часі і змінити власників театру на краще задля його спасіння. Після успішного виконання цієї місії, з’явиться чорна рукавичка, яка допоможе резидентам театру підняти свою майстерність на найвищий щабель. Кожна ваша дія впливатиме на розвиток театру в кращий або гірший бік, словом, простіше не буває (табличка „сарказм“).

Щоб краще зрозуміти про що йдеться, пропонуємо переглянути дебютний трейлер з Kickstarter:

Читайте також

Український рюкзак Pix зібрав $150 000 на Kickstarter

PIX

Пізнати усі прекрасності Agony сповна зможуть тільки ПК-ґеймери

Agony

Achtung! Cthulhu Tactics — стратегія з нацистами-зомбі, що вийде цьогоріч

Achtung! Cthulhu Tactics

Legrand Legacy отримала дату виходу

Legrand Legacy

Похмурі будні середньовічного ката в The Executioner

Свіжий ґеймплей римейку System Shock

Гонковий екшн Vigor Roads виходить на Kickstarter

Ромеро та Кармак призупинили грошозбір на Kickstarter

Популярне