web analytics

The Coalition шукає фахівців для роботи над новою Gears of War

Канадська студія The Coalition, відповідальна за останні частини Gears of War, зараз активно шукає нових фахівців для роботи над новою неанонсованою грою в серії. Останнім, якщо не рахувати роботу над технодемкою The Matrix Awakens, релізом студії була Gears 5 2019 року (це якщо не рахувати невеличкої підмоги студії Splash Damage в роботі над Gears Tactics у 2020).

Якщо вірити чуткам, що ширились мережею ще в лютому, студія скасувала роботу над двома проєктами, аби зосереджено займатись шостою частиною серії. За словами інсайдера Джеффа Ґрабба, Gears 6 і буде наступною грою студії. В оголошеннях іде мова про пошук старшого ґеймдизайнера та ще низку вакансій якраз для роботи над серією Gears of War. Серед вакансій також є потреба в аніматорах, дизайнерах місій та мультиплеєра, художниках з візуальних ефектів тощо. Повний список актуальних вакансій можна побачити на сайті студії.

До всього, не слід забувати, що мережею давно ширяться чутки про роботу Microsoft над Gears of War Remastered Collection. Враховуючи те, що оригінальна Gears of War вийшла в 2006 році, а перевидання ігор того періоду (та ж Dead Space навіть на пару років молодша, а вже отримала ремейк) зараз особливо успішні, то цей варіант теж не можна виключати. Тим паче, що перед повноцінним продовженням варто було б дати змогу новій аудиторії ознайомитися з оригінальною трилогією (а старій — освіжити її в пам’яті). От тільки що анонсують першим —  Gears 6 чи збірку оновленої класики — це вже ми дізнаємося згодом.

Автор: Євгеній Сусло

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Nvidia стала найдорожчою компанією у світі

«Це як F-22 і танк “Абрамс”» — розробники DOOM: The Dark Ages порівняли її з DOOM Eternal

doom the dark ages

Call of Duty: Black Ops 6 буде відразу доступна в Game Pass

call of duty black ops 6 officially announced

Чому покоління PlayStation 5 і Xbox Series виявилося непотрібним?

ps5 xbox series

Продажі PS5 у 5 разів перевищили Xbox Series, але Sony все одно розчарована

xbox ps

Hi-Fi Rush отримала фінальне оновлення

hi fi rush

Microsoft підняла регіональні ціни на свої ігри в Steam

sea of thieves

Microsoft запустить власну крамницю мобільних ігор цього літа

xbox mobile

Популярне