web analytics

The Division 2 починає шостий рік життя з низкою допрацювань

Шостий рік розпочинається для Tom Clancy’s The Division 2, хто б міг подумати. Точно не я, коли оформив попереднє замовлення гри у далекому 2019 році. Здається, це було в іншому житті, але ми все ще тут і гра ще не вичерпала свого потенціалу.

Про це розповіли розробники на виставці Ubisoft Forward, запросивши нас у подорож дорожньою мапою гри на 2024 і 2025 рік. Там дуже багато цікавого.

Аарон Кінер живий, сюрприз! Після подій доповнення Warlords of New York стало відомо, що він працював з Фей Лау, щоб зірвати плани Соколової та її угрупування. І тепер нам доведеться працювати з ним.

Саме з його повернення до округу Колумбія розпочнеться нова історія Дивізії. Чи можна йому довіряти? Чи ворог нашого ворога справді наш друг? Це ми з’ясуємо в першому сезоні року First Rogue Manhunt.

У шостому році гри нас чекатиме:

  • повна переробка нагород за розбудову поселень;
  • покращення ігроладу глобальних заходів;
  • покращення режиму PvP;
  • ребаланс спорядження;
  • виправлення 2000 баґів,

і це тільки початок. Розробники обіцяють тонни контенту, що має внести в гру фундаментальні зміни. Всі власники гри тепер матимуть змогу прокачати своїх персонажів до 40 рівня навіть без доповнення Warlords of New York. Після того, як ви дійдете до останнього рівня, вам відкриється доступ до ігрового вмісту підвищеної складності.

Також у гру буде введено те, що Ubisoft назвали Season 2.0. Гравцям нададуть можливість створювати сезонних персонажів, щоби вони робили більше експериментів і відкривали для себе гру по-новому. А коли сезон закінчиться, усі досягнення та нагороди будуть передані вашому основному персонажу.

Окремо були представлені Manhunts 2.0. Більше не буде лейтенантів, яких треба бороти протягом місяця. Їм на заміну приходять «тижневі скаути», що будуть доступні для сезонних персонажів і різнитимуться залежно від того, якого рівня ваш герой.

Нові випробування, нове спорядження й зброя чекатимуть у нових сезонах. А наступного року ми повернемося туди, де все розпочалося,  — у нью-йоркський Бруклін.

Ви готові? Бо подорож заплутаними стежками Аарона Кінера уже розпочалася!

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Думай швидко, рухайся ще швидше. Огляд XDefiant

XDefiant

Тарантіно в космосі: усе, що ви могли пропустити в нових трейлерах Star Wars Outlaws

Star Wars Outlaws

Star Wars: Outlaws, Assassin’s Creed Shadows й Anno: 117. Підсумки Ubisoft Forward 2024

Ubisoft Forward 2024

Дивіться Ubisoft Forward українською разом із PlayUA

Ubisoft Forward 2024

S.T.A.L.K.E.R. 2, Doom The Dark Ages та Gears of War. Підсумки Xbox Games Showcase 2024

p.ua.xbox games showcase 2024

Ubisoft Toronto долучається до розробки ремейку Prince of Persia

p.ua.prince of persia the sands of time

Дивіться презентацію Ubisoft Forward разом із PlayUA усього через 7 днів

p.ua.ubisoft forward

BlizzCon 2024 скасовано

Activision Blizzard