The Elder Scrolls: Legends потребує кросплею, проблеми з Sony

Карткова стратегія The Elder Scrolls: Legends має деякі проблеми з релізом на PlayStation, адже компанія Sony веде жорстку політику стосовно питання кросплею з іншими платформами.

У розмові з порталом Eurogamer віце-президент студії Bethesda з PR і маркетингу Піт Хайнс розказав, що карткова стратегія потребує кросплею та однієї системи прогресії на всіх платформах. Компанія Sony, зі свого боку, не підтримує ідею гри між користувачами різних платформ. Це створює деякі проблеми для The Elder Scrolls: Legends.

“Наша студія наполягає на тому, що кожна гра, яку ми випускаємо, має підтримувати кросплатформенний ґеймплей. Ми занепокоєні проблемою Sony, однак продовжуємо робити все можливе, щоб вирішити цю складну ситуацію”, — Піт Хайнс.

Також розробник зазначив, що студія веде переговори з Sony, Nintendo та Microsoft на рівних умовах. Ніхто і нічого не буде вимагати один від одного.

“Усім треба розуміти, що карткова гра має вийти абсолютно на всіх платформах (iOs та Android також). Якщо ми не зможемо добитися зручності на усіх платформах — це буде не круто”, — Піт Хайнс.

Sony так само встигли відповісти, що вони розуміють і підтримують потреби ігрової спільноти, тож намагатимуться зробити все можливе, аби вирішити це складне питання.

Читайте також

У Rocket League з’явився мультиплатформовий кроссплей за участю PlayStation

E3 2016: подробиці The Elder Scrolls: Legends

Що покажуть і хто буде на Gamescom 2019

Gamescom 2019

S.T.A.L.K.E.R 2 Буде на Gamescom 2019

Компанія Acer представляє новий потужний монітор лінійки Predator

Acer Predator XN253QX

Epic Games відкрила студію в Кельні

Epic Games

Продемонстровано 20 хвилин ігроладу Ancestors: The Humankind Odyssey

Ancestors: The Humankind Odyssey

B.R.U.T.E залишитьcя у Fortnite

Fortnite

Популярне