The Elder Scrolls Online поверне нас у Морровінд!

Учора на дебютному показі Developer Direct від Microsoft було анонсовано новий розділ ММО The Elder Scrolls Online. Цьогорічне доповнення матиме назву Necrom, вийде 5 червня й перенесе нас у східний Морровінд, на півострів Тельванні. Там нам доведеться вижити в тісній павутині чаклунських інтриг і зустрітися з даедричним принцем знань Гермеусом Морою, щоби зрештою об’єднати зусилля проти нового ворога.

Варто зауважити, що починаючи з 2023 року, TESO матиме трохи іншу модель розвитку. Нагадуємо, останні кілька років цикл складався з чотирьох доповнень: двох підземель, власне нового розділу з цілком самостійною сюжетною лінією, яку можна проходити у відриві від решти, ще двох підземель й своєрідного епілогу річної сюжетки з новою локацією.

Утім, на побажання гравців студія ZeniMax Online повернеться до створення сюжетно пов’язаних доповнень, які разом утворюватимуть масштабну пригоду на кілька років (як це було з умовною трилогією Morrowind – The Clockwork City – Summerset, яку гравці досі вважають найкращою збіркою DLC). І Necrom розпочне нову велику арку. А оскільки щорічного обрубка-епілогу за таких умов уже не треба буде, то розробники витратять цей час на поліпшення ігрових функцій і створення нових режимів. Наприклад, під кінець року нас чекатиме нескінчення підземелля для любителів карколомного PvE.

Розділ Necrom міститиме не лише нову локацію, квести, предмети, кооп-активності й персонажів-компаньйонів, а й довгоочікуваний новий клас — майстра рун. Продовжуючи тему співпраці з даедричним принцем знань, майстер рун матиме власну книгу заклять з бібліотеки Гермеуса Мори. І користуючись рунами звідти,  ваш персонаж зможе зачакловувати зброю, викликати підмогу з даедричного виміру і навіть створювати два пов’язані портали, які стануть у нагоді не лише в бою, а й при дослідженні Тамріелю.

І вкотре нагадуємо, що попри формальний статус MMO й останнє слово в своїй назві, The Elder Scrolls Online цінна передусім своїм сюжетним контентом, від основних іглок до поодиноких побічних квестів. Це шикарна RPG із абсолютно феноменальним світотворенням (конкуренцію може скласти тільки японська серія Trails), в яку можна й треба грати самому. На щастя, разом із анонсом нового розділу розробники завжди готують до продажу повну колекцію TESO із базовою грою й усіма сюжетними доповненнями (третя згори).

Утім, як би ви не грали в The Elder Scrolls Online — як у синґлову ролівку чи повноцінну ММО — завжди краще це робити з однодумцями, тому долучайтеся до української гільдії The Elder Sich, там чудове товариство як для гри, так і спілкування.

 

Читайте також

Британці вважають, що ексклюзивний CoD не вигідний Microsoft

cod

Microsoft розширює програму допомоги для інді-розробників

1id@xboxmain

Магазин мобільних ігор Xbox можуть запустити у 2024

xbox mobile store

Valheim вже доступна на Xbox та у GamePass

Valheim

Sony певна, що Microsoft погіршуватиме версії Call of Duty для PlayStation

Call of Duty: Modern Warfare II

Starfield вийде у вересні. Сподіваємося

Starfield

Neon White незабаром зʼявиться на Xbox

Neon White

Microsoft незабаром почне продаж тостера Series S

Xbox Series S

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: