Гостріть мечі, чистіть клаву та… заряджайте ґеймпади!
Учора хлопці з Bethesda потішили всіх власників консолей і не тільки. Від 9 червня власники PlayStation 4 та XBox One зможуть увірватися до Тамріелю! Консолева The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited (так називатиметься це видання) міститиме увесь контент оригінальної PC-версії, включно зі всіма оновленнями і доповненнями, які з’являлися протягом року. Вартість гри складе $59,99
І це ще не все. Святі аполстоли, більше ніякої місячної підписки! Відтепер 300 гривень можна буде витратити на щось більш корисне.
Якраз із цієї нагоди, Bethesda пропонує нашій увазі новий сервіс ESO Plus. Очікувано, так просто вони нас не відпустять. ESO Plus — це сервіс преміум-підписки, який даруватиме ґеймеру щомісячні бонуси у вигляді ігрових файничок і трохи крон, за які можна придбати фан-продукцію у магазині TESO. Підписку можна буде оформити на 30, 90 і 180 діб. Вартість підписки стартує з позначки у $14,99 за місяць. Але вона не обов’язкова.
Усе, що було сказано, актуально і для власників PC та Mac-систем. Понад те, свято „звільнення від підписки“ настане вже навесні, а саме 17 березня. А ті, хто вже придбав гру, отримають безкоштовний місяць преміум-підписки ESO Plus! Мої щирі вітання :)
Ну і до купи Bethesda дарує нам ось це чудове відео. Насолоджуйтесь!
Тепер у нас є окремі сторінки студій та компаній. Якщо раніше доводилось перевіряти кожну гру…
Якраз напередодні старту продажів GTA VI видавництво MAL’OPUS влучно анонсує українське видання книги «У розшуку:…
Китайська корпорація Tencent намагається вийти з багатьох своїх інвестицій у ігрові компанії, навіть попри чималі…
У нещодавньому інтерв’ю, де обговорювали подробиці сюжету оновлення в Destiny 2 під назвою Season of…
Тридцятирічний Том Голланд зараз на перших шпальтах не лише через очікуваний багатьма фільм "Людина-павук: Абсолютно…
Як ми писали 15 червня, українська гра Last Pirates: Die Together прийшла на цьогорічний Steam…
This website uses cookies.
The Elder Scrolls Online - гра в якій гарні тільки відео та бекграунди. Найбільше шкодую за витраченими на неї грошима.
Я теж був розчарований, реально було скучно. Але кажуть з апдейтом гра стане дорослішою, тим паче без підписки - варто дати їй шанс.
Так, без підписки може і заслуговує. Сподіваюсь її покращили з моменту виходу
Пишуть, що змінили багацько. Тримаємо щільно кулаки за хлопців.
Граю з бети, після виходу на консолях буду грати на ps4. Найкраща гра в серії (бо найбільша xD)
Маю придбану на ПК. Спробую після апдейту і якщо вразить, то теж візьму на PS-ку.
Пам'ятаю як мене тут хтось запевняв, що Сувої онлайн такі, що фрі ту плей вона не стане. Ага точно( сарказм). Вже відміняють підписку, а в скорому часі вангую стане повністю безплатною, бо коли ммо лайно, яким воно є на справді то тільки умовно безплатність її врятує.
П.С. Я грав тільки на беті і це був жах, від сувоїв там тільки назви
Я все ще маю на них надію ) Можливо і дарма, та все ж таки.
Тут пишуть про якусь обнову котра може змінити ігролад в кращу сторону, то все це можливо. І якщо воно так і буде то я тоді мабуть теж куплю але якщо вони з нею прогадають то тоді я гадаю вона точно станить фришкою.
Згідний. Це іх шанс.
Єдине що мене цікавить в цій грі. так це от ці неймовірні ролики.
То правда. Усі 4 просто шедевр. Чекаємо екранізацію? =)
Обов'язково1 я б без роздумів пішов на прем'єру в своєму місті.
Skyrim+моди і нащо те ММО.
Або нарешті візьмусь за Morrowind.
омг у це взагалі хтось колись грав?