The International 2021 пройде у Києві?

The International з Dota 2 — один із найбільших кіберспортивних турнірів світу — можливо, пройде в Україні. Про це сповістив український  коментатор Віталій v1lat Волочай.

Ідея подати заяву на проведення The International 2021 у Києві отримала підтримку від міської влади, і ми активно працюватимемо разом з мерією та робочою групою, що привезти The International туди, де йому давно пора побувати!

Днями у мерії Києва пройшла зустріч, де обговорювали можливість прийняти у Києві The International 2021. Там же і було створено робочу групу на чолі з радником мера Києва Максимом Бахматовим, яка розроблятиме проект участі нашої столиці у тендері. До складу групи ввійшли представники компаній Maincast, Starladder та кіберспортивної організації NaVi.

Нагадуємо, що починаючи з 2018 року чемпіонат світу з Dota 2 покинув рідний Сіетл і вже гостював у Ванкувері, Шанхаї, а The International 2020 відбудеться у шведському Стокгольмі. Valve зазвичай самі обирають міста для своїх заходів, аж ось їм заманулося влаштувати відкритий тендер.

Читайте також

Microsoft Flight Simulator отримає підтримку VR та оновлену Британію

Microsoft Flight Simulato

Дивіться матч NAVI проти Nigma на Epic League українською (сьогодні о 21:00)

У Steam з’явилася повна підтримка ґеймпада Dualsense від PS5

Dualsense PS5

Матч дня! NATUS VINCERE vs OG на Epicenter League! Україномовна трансляція чекає на вас!

Natus Vincere

UPEA та FACEIT запустили українські сервери CS:GO

У Half-Life: Alyx з’явилися коментарі розробників

Half-Life: Alyx

Counter-Strike святкує 20 років!

Counter-Strike

Тепер ви можете стати тестером завдяки Steam