The Last of Us Part II — найуспішніший ексклюзив PS4. І поки він обійдеться без DLC

The Last of Us Part II тільки за перших два дні продалася накладом у понад 4 мільйони примірників, і як ми й прогнозували, це найуспішніший старт серед всіх ексклюзивів PlayStation 4. Для порівняння: Marvel’s Spider-Man за цей же час придбали 3,3 млн. разів, а God of War (2018) — 3,1 млн.

Утім, студія Naughty Dog, на відміну від попередніх ігор, не має наміру закріплювати успіх випуском DLC до неї. В інтерв’ю Kinda Funny з креативним директором студії Нілом Дракманном мова зайшла за доповнення Left Behind для першої частини гри, проте Ніл одарзу ж затвердив, що подібні DLC для The Last of Us II не плануються.

Відсутність планів на DLC може означати, що Naughty Dogs зайняті чимось іншим. Минулого вересня студія затвердила, що гра вийде без мультиплеєрного режиму, оскільки робота над ним переросла у щось більше, ніж просто додатковий режим гри. Тож зараз залишається чекати та надіятися, що онлайн-режим випустять окремо.

Нагадуємо, якщо ви прихильник світу гри The Last of Us, то зараз ви можете замовити арт-бук «Світ гри The Last of Us. Частина 2» тут: http://plua.pp.ua/tlou2art-pu придбати саму гру можна тут: http://plua.pp.ua/tlou2game-ig

Читайте також

Фанати екранізували The Last of Us Part II

The Last of Us Part II

Нове DLC для Arma 3 занурить гравців у В’єтнамську війну

Чому серіал по The Last of Us не потрібен? (Rendaros UA)

Hitman 3 не отримає нових локацій, зате суттєво поліпшить старі

Величезний конкурс. PlayUA 11 років!

Hades cтала “Грою року” за версією The Washington Post

Оголошено переможців Golden Joystick Awards

“День Епідемії” від Naughty Dog перейменували у “День The Last of Us”

The Last of Us Part II‎

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: