The Last of Us Part II — найуспішніший ексклюзив PS4. І поки він обійдеться без DLC

The Last of Us Part II тільки за перших два дні продалася накладом у понад 4 мільйони примірників, і як ми й прогнозували, це найуспішніший старт серед всіх ексклюзивів PlayStation 4. Для порівняння: Marvel’s Spider-Man за цей же час придбали 3,3 млн. разів, а God of War (2018) — 3,1 млн.

Утім, студія Naughty Dog, на відміну від попередніх ігор, не має наміру закріплювати успіх випуском DLC до неї. В інтерв’ю Kinda Funny з креативним директором студії Нілом Дракманном мова зайшла за доповнення Left Behind для першої частини гри, проте Ніл одарзу ж затвердив, що подібні DLC для The Last of Us II не плануються.

Відсутність планів на DLC може означати, що Naughty Dogs зайняті чимось іншим. Минулого вересня студія затвердила, що гра вийде без мультиплеєрного режиму, оскільки робота над ним переросла у щось більше, ніж просто додатковий режим гри. Тож зараз залишається чекати та надіятися, що онлайн-режим випустять окремо.

Нагадуємо, якщо ви прихильник світу гри The Last of Us, то зараз ви можете замовити арт-бук «Світ гри The Last of Us. Частина 2» тут: http://plua.pp.ua/tlou2art-pu придбати саму гру можна тут: http://plua.pp.ua/tlou2game-ig

Читайте також

The Last of Us 2 – провал? Огляд від Падона

Пояснення сюжету The Last Of us Part 2. Cподівання, розчарування та надії гравців. Огляд (OLDboi)

Підсумки червня. Стрім-подкаст

The Last of Us Part II

Minecraft Dungeons отримає перше DLC наступного тижня

Відкрито офіційне передзамовлення артбука The Last of Us Part II українською

Нестерпна жорстокість. Огляд The Last of Us Part II

The Last of Us Part II‎

The Last of Us Part II отримає патч першого дня з фоторежимом

The last of us part ii

Серіал по The Last of Us зніме режисер “Чорнобиля”

The Last of Us