The Last of Us Part II — найуспішніший ексклюзив PS4. І поки він обійдеться без DLC

The Last of Us Part II тільки за перших два дні продалася накладом у понад 4 мільйони примірників, і як ми й прогнозували, це найуспішніший старт серед всіх ексклюзивів PlayStation 4. Для порівняння: Marvel’s Spider-Man за цей же час придбали 3,3 млн. разів, а God of War (2018) — 3,1 млн.

Утім, студія Naughty Dog, на відміну від попередніх ігор, не має наміру закріплювати успіх випуском DLC до неї. В інтерв’ю Kinda Funny з креативним директором студії Нілом Дракманном мова зайшла за доповнення Left Behind для першої частини гри, проте Ніл одарзу ж затвердив, що подібні DLC для The Last of Us II не плануються.

Відсутність планів на DLC може означати, що Naughty Dogs зайняті чимось іншим. Минулого вересня студія затвердила, що гра вийде без мультиплеєрного режиму, оскільки робота над ним переросла у щось більше, ніж просто додатковий режим гри. Тож зараз залишається чекати та надіятися, що онлайн-режим випустять окремо.

Нагадуємо, якщо ви прихильник світу гри The Last of Us, то зараз ви можете замовити арт-бук «Світ гри The Last of Us. Частина 2» тут: http://plua.pp.ua/tlou2art-pu придбати саму гру можна тут: http://plua.pp.ua/tlou2game-ig

Читайте також

Оголошено переможців Golden Joystick Awards

“День Епідемії” від Naughty Dog перейменували у “День The Last of Us”

The Last of Us Part II‎

Найпопулярніші доповнення в PlayStation Store у 2020

Nioh 2

Огляд українського артбука “Світ гри The Last of Us 2” (Падон)

Артбук Світ Гри The Last of Us Part 2. Вирізані сцени. Альтернативний епілог (OLDboi)

The Last of Us 2 – провал? Огляд від Падона

Пояснення сюжету The Last Of us Part 2. Cподівання, розчарування та надії гравців. Огляд (OLDboi)

Підсумки червня. Стрім-подкаст

The Last of Us Part II