The Last of Us Part II перенесли та показали нові скріншоти

Коронавірус не щадить нікого, вчора від вірусу постраждали фанати The Last of Us Part II, адже Sony перенесли довгоочікуваний сиквел. Також перенесли Marvel’s Iron Man VR. На даний момент обидві гри не отримали нової дати релізу.

Причиною перенесення стала світова криза, спричинена поширенням covid-19. На даний момент видавець має проблеми з логістикою і не може забезпечити повноцінно успішний старт продажів фізичних копій, колекційних видань тощо. Також Sony повідомили, що не планують інших затримок релізів, але триматимуть нас в курсі стосовно цього.

Самі розробники The Last of Us Part II зі студії Naughty Dog вибачилися перед гравцями за такі міри, а також повідомили, що розробка гри майже завершена. Для них важливо, щоб всі змогли зіграти приблизно в один час, аби гравці отримали однаковий досвід.

А щоб вам було не так сумно чекати оголошення нової дати релізу, розробники з нами поділилися скріншотами гри, а точніше з її версії для PlayStation 4 Pro. Цікаво, що через певний час після публікації, скріншоти кудись зникли зі сторінки проекту, але інтернет пам’ятає все.

Читайте також

The Last of Us 2 – провал? Огляд від Падона

PlayStation 5, Жорстока жорстокість: Частина 2, Шквал анонсів [Подкаст]

Horizon: Forbidden West

Стрім-подкаст: Глива Головного Мозку або Страх та ненависть у Сіетлі

PlayStation Plus святкує 10-річчя і робить подарунки

Підсумки червня. Стрім-подкаст

The Last of Us Part II

Riot випустили “медичні” скіни для League of Legends в підтримку боротьби з COVID-19

The Last of Us Part II — найуспішніший ексклюзив PS4. І поки він обійдеться без DLC

The last of us part ii

“ААА-ігри мають тривати 12-15 годин” – так вважає колишній голова Sony

Shawn Layden

Популярне