The Last of Us Part II перенесли та показали нові скріншоти

Коронавірус не щадить нікого, вчора від вірусу постраждали фанати The Last of Us Part II, адже Sony перенесли довгоочікуваний сиквел. Також перенесли Marvel’s Iron Man VR. На даний момент обидві гри не отримали нової дати релізу.

Причиною перенесення стала світова криза, спричинена поширенням covid-19. На даний момент видавець має проблеми з логістикою і не може забезпечити повноцінно успішний старт продажів фізичних копій, колекційних видань тощо. Також Sony повідомили, що не планують інших затримок релізів, але триматимуть нас в курсі стосовно цього.

Самі розробники The Last of Us Part II зі студії Naughty Dog вибачилися перед гравцями за такі міри, а також повідомили, що розробка гри майже завершена. Для них важливо, щоб всі змогли зіграти приблизно в один час, аби гравці отримали однаковий досвід.

А щоб вам було не так сумно чекати оголошення нової дати релізу, розробники з нами поділилися скріншотами гри, а точніше з її версії для PlayStation 4 Pro. Цікаво, що через певний час після публікації, скріншоти кудись зникли зі сторінки проекту, але інтернет пам’ятає все.

Читайте також

У Steam з’явилася повна підтримка ґеймпада Dualsense від PS5

Dualsense PS5

Журнал TIME назвав десять найкращих ігор 2020 року

Розпочалося виробництво серіалу за мотивами The Last of Us

The Last of Us Part II

Другий сезон “Відьмака” знову знімають. Чекаємо поки знову не призупинять?

Карантин вихідного дня — смерть для кінотеатрів?

Війна на землях Sony: Microsoft планує купівлю японських студій

Проведіть карантин у стилі Blizzard

World of Warcraft: Battle for Azeroth

Коли вийде Horizon: Forrbidden West та інші ключові ексклюзиви Sony?

Horizon: Forbidden West