The Medium окупилась менш ніж за тиждень

Жахастик The Medium, розроблений польською студією Bloober Team, одразу на релізі отримав чудові оцінки від різноманітних видань. Але високими оцінками позитивні моменти для розробників не закінчилися, адже гра також показала й чудові продажі.

Всього за кілька днів після релізу, було продано достатньою кількістю копій гри, аби покрити витрати на розробку та маркетинг. Добитись таких показників The Medium змогла не зважаючи на те, що є ексклюзивом Xbox X|S та ПК. Тим більше, не завадило й те, що в день релізу гра стала доступною безкоштовно для підписників Xbox Game Pass.

The Medium це психологічний горрор, у якому з іншого застосували новітню ігроладну технологію подвійної реальності. По сюжету вам необхідно розгадати таємницю, яка під силу лише медіуму. Поїдьте на занедбаний комуністичний курорт і використовуйте свої унікальні психічні здібності, аби розкрити його таємниці, розгадати головоломки двійної реальності, пережити зустрічі із зловісними духами та дослідити два виміри одночасно.

The Medium доступна на Xbox Series X|S, та на ПК, де гру можна придбати у Steam або Epic Games Store (а зробивши це за нашим посиланням, ви також підтримаєте команду PlayUA, за що ми будемо вам безмежно вдячні).

Читайте також

2 світи в одній грі: Medium | Огляд гри від Nikattica

Nikattica

Нову Silent Hill розробляють творці The Medium та Observer

The Medium вийде на PlayStation 5 у вересні

The Medium

The Medium перестане бути ексклюзивом Microsoft і вийде на PS5

Observer: System Redux у липні вийде на PS4 та Xbox One

observer

Потойбіччя в іграх: Little Nightmares 2, The Medium, Doom.. (Падон)

ПК-версія The Medium отримала першу знижку

Layers of Fear прямує до PlayStation VR

Layers of Fear

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: