The Old Blood — приквел-доповнення для Wolfenstein: The New Order

Компанія Bethesda Softworks і студія MachineGames анонсували самостійне доповнення до минулорічного шутера Wolfenstein: The New Order. Передісторія “Нового ладу” носитиме назву Wolfenstein: The Old Blood.

Події приквелу розгортатимуться в альтернативному 1946-му році. Протаґоністом Wolfenstein: The Old Blood буде все той же Бі Джей Блажкович, якому цього разу належить взяти участь у двох великих місіях. Перша з них має назву “Руді Йегер і Вовче лігво” — у ній ми відправимось у майже неприступний замок Вульфенштайн, для того, щоб викрасти таємні координати бази генерала Черепа. Функцію боса тут виконуватиме страшний маньяк-доглядач. Друга місія — “Похмура таємниця Гельґи фон Шаббс” — перенесе Блажковича у містечко Вульфбурґ, де його зацікавить археолог Гельґа фон Шаббс, яка знайшла таємничий і зловісний артефакт. Ці місії приведуть героя до початку “Нового порядку”.

Подивіться дебютний трейлер з GDC 2015, знятий у фірмовому стилі класичних трилерів.

На відміну від оригіналу, доповнення Wolfenstein: The Old Blood вийде лише для ПК та консолей нового покоління. Дата виходу призначена на 5 травня цього року.

Читайте також

Порівняння Demon’s Souls Remake з оригіналом гри (OLDboi)

Українська супергероїка з присмаком яблук: новий трейлер Apple-Man

Deathloop перенесли на 2021 рік

Deathloop

Найпопулярніші доповнення в PlayStation Store у 2020

Nioh 2

Стрім присвячений видавництву Vovkulaka (30.07.2020)

Освіти свою ігрову станцію разом з Aerocool Mecha ARGB

Хороший, поганий, злий: 10 “найкращих” собак в іграх (за версією кінофоба)

Бумер (Far Cry 5)

Amazon займеться екранізацією Fallout

fallout