The Park — жахи в парку розваг

1443235627-the-park-1

Раніше цього року незалежна студія розробки ігор Funcom повідомила, що працює на проектом The Park, психологічним трилером, який запропонує гравцям відчути себе у ролі матері, чий син загубився у таємничому і страхітливому парку розваг. Буквально вчора розробники потішили нас новими подробицями цього перспективного проекту та назвали місяць виходу гри.

Нове відео пропонує нам зазирнути за лаштунки студії Funcom та демонструє перші кадри ґеймплею. При розробці The Park головними пріоритетами ігроробів було створення незабутньої атмосфери та сильної історії, а джерелом натхнення є такі проекти, як Gone Home, Dear Esther та The Vanishing of Ethan Carter.

«За останні десять років компанія Funcom була зосереджена на створенні багатокористувацьких онлайн-ігор, тому The Park є нашим першим однокористувацьким досвідом протягом тривалого часу. Те, що спочатку планувалося як прототип, який би дав нам зрозуміти, як працюють ті чи інші ідеї на практиці, перетворилося в короткий, але змістовний жахастик, який ми дуже хочемо показати гравцям», — відзначає творчий керівник студії Джоел Білос.

Головною героїнею The Park є мати на ім’я Лорейн, син якої пропадає без вісті в таємничому моторошному парку розваг. Коли настає ніч і запалюються вогні, ви залишається сам на сам з насиченою емоціями подорожжю через парк атракціонів, де темні та зловісні втілення страхів тільки й чекають на те, щоб знайти вас.

За своїм масштабом гра невелика і розрахована на 1-2 години проходження.

Реліз має відбутися цього місяця ексклюзивно для ПК.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Як сон переродився у інді-жахастик — Історія створення Mudoba

Mudoba

Пророчі VR-жахи 30 років потому. Огляд фільму «Газонокосар»

The Lawnmower Man

Новий інтерактивний горор від Supermassive Games вийде цієї осені

The Dark Pictures: The Devil in Me

Xbox в Україні, черговий скандал з NaVi та Зоряні Війни | Ігрові Нью(д)си від Nikattica

Ігроньюси 8

Милий японський жахастик Yomawari: Lost in the Dark вийде на Заході

Yomawari: Lost in the Dark

У Dead by Daylight спалахнув расистський скандал

Leatherface

PlayUA шукає редакторів відео для YouTube-каналу

009fe998441d609766efd6ee1242f18b

Красиво, мило та жорстоко – Kena: Bridge of Spirits огляд від Nikattica

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: