The Talos Principle — по-портальному прекрасна

11 грудня в Steam відбудеться реліз The Talos Principle – філософської притчі від першої особи від хорватської студії Croteam (серія Serious Sam), Тома Джуберта (FTL, The Swapper) і Йонаса Кірацеса (Infinite Ocean, The Sea Will Claim Everything). Виглядає, немов убивця Portal 2.

Наче прокинувшись від глибокого сну, ви бачите навкруги дивний і несумісний світ стародавніх руїн і новітніх технологій. Вашим завданням буде розв’язувати все складніші і складніші головоломки, які загадуватиме творець. Всього їх налічується понад 120. До того ж ви будете змушені остерігатись дронів і турелей. Під час цього потрібно буде вибирати, вірити чи ставити важкі питання: Хто ви? Яке ваше призначення і як вам діяти далі?

Досліджуйте історію людства, технології і цивілізації. Шукайте шляхи до розгадки, розробляйте теорії і складіть свою власну думку. Виберіть свій індивідуальний шлях крізь нелінійний світ гри і здолайте всі труднощі на цьому шляху, щоб довести свою цінність чи відшукати дорогу звідси. Але пам’ятайте: вибір має наслідки і хтось завжди стежить за вами.

Ви можете ознайомитися з демо-версією гри в Steam, але вона буде доступна тільки до релізу. А також зіграти в безкоштовну міні-гру Sigils of Elohim і отримати корисні предмети для The Talos Principle. Sigils of Elohim присутня не тільки в Steam, а й в iTunes і Google Play. The Talos Principle вийде для PC, Mac, Linux, PlayStation 4 і Android.

Читайте також

Devolver Digital придбала розробників Serious Sam

Огляд The Talos Principle

The Talos Principle

Отримайте The Talos Principle безкоштовно!

Чарівний український пазл Linkage — у Steam Greenlight

A Rose in the Twilight вийде 14 квітня в Європі

Перші оцінки Inside – атмосферної головоломки від творців Limbo

Вийшла iOS-версія української Treasure of Empire

Огляд The Witness

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: