The Talos Principle замкнула піратів у ліфті

330710_screenshots_2014-11-08_00002

Боротьба з піратством приносить багато головного болю розробникам ігор. Вони видумують все нові системи захисту, а пірати їх знов і знов зламують. Але хорватська компанія Croteam пішла іншим шляхом: вони не викидають купи грошей на всякі SecuROM’и, а просто залишають піратам в своїх іграх “сюрпризи”.

Таким чином, якщо пам’ятаєте, у Serious Sam 3: BFE з’явився безсмертний скорпіон. І Croteam вирішила повторити свій досвід при розробці нової головоломки The Talos Principle.

А розкрилося це, коли один з гравців поскаржився на форумах Steam, що гра заперла його в ліфті на одному з етапів гри. На це він отримав таку відповідь:

“Вітаю, ти перший, хто показав інтернету, що Croteam зробила цього разу, щоб покарати піратів. Можеш пишатися собою, бо це пошириться по всій мережі протягом 30 хвилин.”

Побачивши ці повідомлення, видавець гри, Devolver Digital зробив скріншот сторінки та затвітив його, підтверджуючи, що це дійсно не баґ, а все відбувається just as planned.

До речі, Croteam не є піонером в такому підході боротьби з піратством: таким чином, Far Cry 4 не дозволяла піратам корегувати поле зору, а The Sims 4 заволікала екран розмиттям.

Надіслав: Микита Нагорний

Читайте також

Apex Legends вийде у Steam на початку листопада

Devolver Digital придбала розробників Serious Sam

Sonic the Hedgehog 2 віддають безкоштовно у Steam

The Outer Worlds вийде у Steam наприкінці жовтня

The Outer Worlds

Огляд The Talos Principle

The Talos Principle

У Steam пройде фестиваль цифрових настільних ігор

Call of Cthulhu (2018)

До кінця 2020 року Steam влаштує три розпродажі. Стали відомі їх дати

У Steam розпочався фестиваль найкращих ігор Indie Cup

Популярне