The Talos Principle замкнула піратів у ліфті

330710_screenshots_2014-11-08_00002

Боротьба з піратством приносить багато головного болю розробникам ігор. Вони видумують все нові системи захисту, а пірати їх знов і знов зламують. Але хорватська компанія Croteam пішла іншим шляхом: вони не викидають купи грошей на всякі SecuROM’и, а просто залишають піратам в своїх іграх “сюрпризи”.

Таким чином, якщо пам’ятаєте, у Serious Sam 3: BFE з’явився безсмертний скорпіон. І Croteam вирішила повторити свій досвід при розробці нової головоломки The Talos Principle.

А розкрилося це, коли один з гравців поскаржився на форумах Steam, що гра заперла його в ліфті на одному з етапів гри. На це він отримав таку відповідь:

“Вітаю, ти перший, хто показав інтернету, що Croteam зробила цього разу, щоб покарати піратів. Можеш пишатися собою, бо це пошириться по всій мережі протягом 30 хвилин.”

Побачивши ці повідомлення, видавець гри, Devolver Digital зробив скріншот сторінки та затвітив його, підтверджуючи, що це дійсно не баґ, а все відбувається just as planned.

До речі, Croteam не є піонером в такому підході боротьби з піратством: таким чином, Far Cry 4 не дозволяла піратам корегувати поле зору, а The Sims 4 заволікала екран розмиттям.

Надіслав: Микита Нагорний

Читайте також

Рік затримки не завадив: Metro Exodus чудово продається у Steam

Metro Exodus

GTA IV повернеться у Steam… але помітно обрізана

Grand Theft Auto IV | GTA IV

Патч до “Відьмака 3” дозволить крос-сейв між Switch і ПК… Але коли він вийде?

witcher 3

У Steam вже можна передзамовити Marvel’s Avengers

Steam допоможе вам обрати гру, яку слід зіграти наступною

steam labs

Розробники Black Mesa закликають гравців взяти участь у безкоштовному бета-тесті перед виходом

black mesa

Розпочався розпродаж саундтреків у Steam

steam

Шукаємо перлини в мережі #1 — Steam, чіти, Гальонкін

Шукаємо перлини в мережі

Популярне