The Talos Principle замкнула піратів у ліфті

330710_screenshots_2014-11-08_00002

Боротьба з піратством приносить багато головного болю розробникам ігор. Вони видумують все нові системи захисту, а пірати їх знов і знов зламують. Але хорватська компанія Croteam пішла іншим шляхом: вони не викидають купи грошей на всякі SecuROM’и, а просто залишають піратам в своїх іграх “сюрпризи”.

Таким чином, якщо пам’ятаєте, у Serious Sam 3: BFE з’явився безсмертний скорпіон. І Croteam вирішила повторити свій досвід при розробці нової головоломки The Talos Principle.

А розкрилося це, коли один з гравців поскаржився на форумах Steam, що гра заперла його в ліфті на одному з етапів гри. На це він отримав таку відповідь:

“Вітаю, ти перший, хто показав інтернету, що Croteam зробила цього разу, щоб покарати піратів. Можеш пишатися собою, бо це пошириться по всій мережі протягом 30 хвилин.”

Побачивши ці повідомлення, видавець гри, Devolver Digital зробив скріншот сторінки та затвітив його, підтверджуючи, що це дійсно не баґ, а все відбувається just as planned.

До речі, Croteam не є піонером в такому підході боротьби з піратством: таким чином, Far Cry 4 не дозволяла піратам корегувати поле зору, а The Sims 4 заволікала екран розмиттям.

Надіслав: Микита Нагорний

Читайте також

PlayNews #326 — SteamSpy, Final Fantasy XV

Final Fantasy XV

Steam Spy прийшов кінець, завдяки останньому оновленню Steam

Steam Spy

Усі ігри компанії Insel Games видалені зі Steam за порушення умов угоди

Banhammer

Розпродаж Місячного нового року завітає до Steam менш ніж за місяць

STS UA — звіт за 2017

Оголошено переможців голосування «Нагороди Steam 2017»

Що взяти на розпродажі Steam за 100 гривень?

Valve припиняє підтримку Bitcoin у Steam

Bicoin

Популярне