The Vanishing of Ethan Carter й Rogue Legacy безкоштовно роздають в Epic Games Store

Вчора о 18:00 в Epic Games Store стартовала чергова роздача, всі бажаючі можуть цілком безкоштовно та назавжди отримати Rogue Legacy та The Vanishing of Ethan Carter.

Кожного разу, коли ви помираєте у Rogue Legacy, ваша дитина стає вашим наступником. Кожна дитина унікальна. У однієї може бути дальтонізм, інша може мати запаморочення – вони навіть можуть бути карликом. Це нормально, тому що ніхто не є ідеальним, і ви не повинні бути ідеальними, щоб пройти цю гру. Але ви повинні старатися, тому що ця гра ВАЖКА. На щастя, щоразу, коли ви помрете, усе зібране золото можна використати для покращення вашої садиби, що дасть вашій наступній дитині крок вперед у житті та ще один шанс перемогти зло.

The Vanishing of Ethan Carter це гра-загадка від першої особи, де вам доведеться досліджувати світ та розгадувати загадки. Беручи на себе роль детектива з окультизмом Пола Просперо, вам належить відкрити правду про зникнення Ітана — і долю його сім’ї.

Epic Games підтримує вас безкоштовними іграми, а ви можете підтримати нас! Користуючись нашим посиланням на Rogue Legacy та The Vanishing of Ethan Carter ви підтримуєте команду PlayUA. Також ви можете оформлювати покупки в Epic Games Store або прямо у Fortnite, використовуючи наш Epic Creator Tag: PLAYUA. Цим ви теж дуже нас підтримаєте. Вам не важко, а нам – приємно!

 

Читайте також

Усі відсилки в промові Володимира Зеленського на церемонії відкриття 75-го Каннського кінофестивалю

zelensky cannes 01

Sony конкретизувала ігрове наповнення вищих рівнів PlayStation Plus

PlayStation Plus

Netflix показав перші кадри аніме по Cyberpunk

Cyberpunk: Edgerunners

Підпискові сервіси Ubisoft потраплять і на PlayStation

Rainbow Six

Підпалили трохи вати: російський YouTube-канал Nickelodeon українізувався

Sponge Bob

SEGA планує зміцнювати власні франшизи: Чекаємо релізу ремастерів, ремейків та спін-офів цьогоріч

Sonic

PUBG став заробляти більше відколи став безкоштовним

PUBG

Підпишіть петицію за українізацію GOG

GOG

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: