The Witcher 3 – нові світлини та відео з ігроладом

The_Witcher_3_Wild_Hunt_I’m_overqualified_for_all_these

Сьогодні було ще трішки піднято завісу над The Witcher 3 – чи на найбільш довгоочікуваною рольовою грою останніх років. Кілька днів тому розробники провели демонстрацію ігроладу своєї майбутньої гри, дозволивши представникам преси власноруч оцінити якість третього “Відьмака”. Сьогодні закінчилася дія ембарго на побачене \ почуте \ зігране й інтернетом почали ширитися нові відео та скріншоти з гри. На жаль, нам не довелося побувати на цьому заході, тож спробуємо переказати враження тих колег-журналістів, яким поталанило більше.

The_Witcher_3_Wild_Hunt_Alas,_poor_Yorick

В першу чергу хвалять графіку й високу деталізацію всіх, навіть найдрібніших елементів оточення. За словами очевидців, “Відьмак 3” виглядає однаково приголомшливо на усіх платформах.  Додають, що ПК-ґеймери,  котрі гратимуть на максимальних налаштуваннях з роздільністю 4k не пошкодують про інвестицію у залізо. Єдине, на що трішки скаржаться – це синхронізація губ до тексту. При настільки високоякісних обличчях та міміці, цей недолік дещо кидається в очі.

Чимало хто з очевидців розхвалює природній відкритий світ. У світі третього “Відьмака” не буде штучних перепон, що перешкоджатимуть гравцеві на його шляху, або очевидно маскуватимуть підвантаження. Світ гри максимально реалістичний і природній.

The_Witcher_3_Wild_Hunt_Seems_downright_bucolic--not_necessarily

CD Projekt RED доклали максимум зусиль для того, аби навіть найбільш звичні справи, до яких звикли шанувальники ролівок, не викликали нудьги. Так, навіть простий квест із вбивством монстра перетворюється на пригоду, яка складається із кількох етапів: довідатися якомога більше про потвору, взнати звідки вона взялася, чому стала агресивною, чого від неї слід очікувати тощо і як її подолати. До того ж, монстри у світі “Відьмака” – це не випадкові істоти, яких слід вбити. Більшість із них (принаймні ті, яких Ґеральт винищуватиме на замовлення місцевого населення) існують не без причини. Отримавши завдання позбутися привида, Ґеральт зможе довідатися, звідки саме той взявся, і як з ним боротися.

Про бойову систему кажуть, що вона не є складною в опануванні, але вимагає зосередженості з боку гравця. Ті ґеймери, яким закортить бігати світом й винищувати все на своєму шляху, швидко збагнуть, що без навичок навіть відьмаку вижити важко. Але побічних завдань у The Witcher 3 буде достобіса, а квести, як відомо, – це досвід і нові рівні, які у свою чергу дозволять загартувати Ґеральта у бою і підготувати до більш складних випробувань.

І на додаток трішки скріншотів.

 

Читайте також

The Witcher 3 отримає перевидання на PS5 та XSX

The Witcher 3

Прибутки CD Projekt зросли на 70% завдяки карантинному режиму

The Witcher

Книгу «Кров, піт і пікселі» випустять українською мовою

Ця 30-сантиметрова фігурка Ґеральта має страшну пику

The Witcher 3

У GOG розпочався розпродаж RPG. Діють знижки до 90%

dragon age origins

Козак чи мушкетер: хто фехтує краще? Відповідь шукайте у Hellish Quart

The Witcher 3 безкоштовно роздають у GOG, але є нюанс…

The Witcher 3 святкує свою п’яту річницю

The Witcher 3