The Witcher 3 – тизер “Пам’ятна ніч”

Жодного дня без новини про The Witcher 3! Сьогодні CD Projekt RED опублікували тизер кінематографічного ролика під назвою “Пам’ятна ніч”. Сам ролик вийде завтра. Зате у тизері розробники заховали приховане повідомлення для шанувальників, яке можна розгледіти якщо вчасно натиснути паузу. Ось переклад повідомлення:

“Після трьох довгих років “Дикий гін” нарешті готовий. Вже й огляди з’явилися, і гру було вельми тепло прийнято. Нам вже нетерпиться дочекатися того дня, коли ми віддамо наше творіння у ваші руки. The Witcher 3 – це дуже важлива віха для нас. Наш колектив виріс із майже 50 осіб при розробці Відьмака 1 до понад 200. Це гра величезного масштабу, але прискіпливість до деталей та душа серії залишилися незмінними. Інакше й бути не могло. Ми це зробили для шанувальників, які підтримували нас протягом усього цього часу. Для тих, хто прагне іншого типу фентезі. Темного, несправедливого й особистого. Ось вам щось для того, аби зробити останні дні очікування більш приємними. “Пам’ятна ніч” – це короткий кінематографічний трейлер без спойлерів.

PS. А щодо масштабу – в Новіграді ви знайдете понад 2000 дверей, які можна відчинити. Уявіть собі скільки екранів завантаження знадобилося б для цього у Відьмаку 1 ;)”

Читайте також

Перевидання The Witcher 3 допоможуть робити модмейкери

Керівник розробки The Witcher 3 звільнився через звинувачення у булінгу

The Witcher 3

У 2020 році було продано 13.7 мільйонів копій Cyberpunk 2077

У GOG розпочався весняний розпродаж зі знижками до 92%

Mad Max

The Witcher 3 отримає перевидання на PS5 та XSX

The Witcher 3

Прибутки CD Projekt зросли на 70% завдяки карантинному режиму

The Witcher

Книгу «Кров, піт і пікселі» випустять українською мовою

Ця 30-сантиметрова фігурка Ґеральта має страшну пику

The Witcher 3

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: