The Witcher 3 – тизер “Пам’ятна ніч”

Жодного дня без новини про The Witcher 3! Сьогодні CD Projekt RED опублікували тизер кінематографічного ролика під назвою “Пам’ятна ніч”. Сам ролик вийде завтра. Зате у тизері розробники заховали приховане повідомлення для шанувальників, яке можна розгледіти якщо вчасно натиснути паузу. Ось переклад повідомлення:

“Після трьох довгих років “Дикий гін” нарешті готовий. Вже й огляди з’явилися, і гру було вельми тепло прийнято. Нам вже нетерпиться дочекатися того дня, коли ми віддамо наше творіння у ваші руки. The Witcher 3 – це дуже важлива віха для нас. Наш колектив виріс із майже 50 осіб при розробці Відьмака 1 до понад 200. Це гра величезного масштабу, але прискіпливість до деталей та душа серії залишилися незмінними. Інакше й бути не могло. Ми це зробили для шанувальників, які підтримували нас протягом усього цього часу. Для тих, хто прагне іншого типу фентезі. Темного, несправедливого й особистого. Ось вам щось для того, аби зробити останні дні очікування більш приємними. “Пам’ятна ніч” – це короткий кінематографічний трейлер без спойлерів.

PS. А щодо масштабу – в Новіграді ви знайдете понад 2000 дверей, які можна відчинити. Уявіть собі скільки екранів завантаження знадобилося б для цього у Відьмаку 1 ;)”

Читайте також

The Witcher 3 безкоштовно роздають у GOG, але є нюанс…

The Witcher 3 святкує свою п’яту річницю

The Witcher 3

Великодній 24-годинний стрім 2020

Великодній 24-годинний стрім 2020

Розклад 24-годинного стріму! (старт 18 квітня об 11:00)

Розробники Cyberpunk 2077 розповіли про DLC для гри

Cyberpunk 2077

CD Projekt оприлюднила свій фінансовий звіт

The Witcher

Розробники The Witcher 3 отримуватимуть більше грошей від Steam

The Witcher 3: Wild Hunt

Завдяки серіалу продажі The Witcher 3 досі збільшуються

Відьмак / The Witcher