web analytics

The Witcher 3 – тизер “Пам’ятна ніч”

Жодного дня без новини про The Witcher 3! Сьогодні CD Projekt RED опублікували тизер кінематографічного ролика під назвою “Пам’ятна ніч”. Сам ролик вийде завтра. Зате у тизері розробники заховали приховане повідомлення для шанувальників, яке можна розгледіти якщо вчасно натиснути паузу. Ось переклад повідомлення:

“Після трьох довгих років “Дикий гін” нарешті готовий. Вже й огляди з’явилися, і гру було вельми тепло прийнято. Нам вже нетерпиться дочекатися того дня, коли ми віддамо наше творіння у ваші руки. The Witcher 3 – це дуже важлива віха для нас. Наш колектив виріс із майже 50 осіб при розробці Відьмака 1 до понад 200. Це гра величезного масштабу, але прискіпливість до деталей та душа серії залишилися незмінними. Інакше й бути не могло. Ми це зробили для шанувальників, які підтримували нас протягом усього цього часу. Для тих, хто прагне іншого типу фентезі. Темного, несправедливого й особистого. Ось вам щось для того, аби зробити останні дні очікування більш приємними. “Пам’ятна ніч” – це короткий кінематографічний трейлер без спойлерів.

PS. А щодо масштабу – в Новіграді ви знайдете понад 2000 дверей, які можна відчинити. Уявіть собі скільки екранів завантаження знадобилося б для цього у Відьмаку 1 ;)”

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

The Witcher 3 отримає офіційний редактор модифікацій наприкінці травня

The Witcher 3: Wild Hunt

Відьмак 3 – це Головний Ворог Ігрової Індустрії!? (Добродушні)

talks witcher3

Третій сезон “Відьмака” від Netflix розіб’ють на 2 частини

witcherthumb 1682416477483

13 зручностей, які отримає “Відьмак 3” у грудні (не лише на консолях)

The Witcher 3: Wild Hunt

Некст-ґен версія The Witcher 3 вийде наприкінці цього року

The Witcher 3

Співавтори саунтреку The Witcher 3, гурт Percival їде до України із сольним концертом

percival fb lviv

Оновлені версії The Witcher 3 та Cyberpunk 2077 відклали на 2022 рік

Перевидання The Witcher 3 отримало віковий рейтинг

The Witcher 3: Wild Hunt