This is the Police 2 вийшла на 2 дні швидше (+ стрім)

This is the Police 2, продовження симулятора корумпованого поліцая, мало з’явитися у продажу 2 серпня… але ж THQ Nordic недарма отримала від нас звання “компанії добра” і випустила гру сьогодні! This is the Police 2 вже можна придбати у Steam (чи інших службах, залежно від обраної вами платформи) за 206 гривень, а якщо ви маєте першу частину, то навіть на 185.  Для гри такого формату та з такою кількістю контенту — неабияк вигідна пропозиція.

Друга частина продовжить історію Джека Бойда, який після подій оригіналу переховується у новому місті, але старі звички дають про себе знати — Джек стає помічником шерифа і провертатиме свою брудну закулісну гру. До всього, що було у першій частині (ось огляд) додають кращу персоналізацію ваших поліцаїв, ще більше розмаїття можливих ситуацій та покрокові бої а ля ХСОМ, де вам доведеться правильно застосовувати вміння підлеглих та постійно мінімізовувати жертви (живий  бандюк значно корисніший за мертвого).

Поки що оцінки критиків та спільноти мегапозитивні, мовляв, гра у всьому перевершує першу частину. Ну і оскільки ми теж доєдналися до лав новоспечених власників This is the Police 2, то запрошуємо вас першовражатися на стрімі, який пройде о 21:30 на звичному каналі.

Читайте також

Nintendo E3 за версією PlayUA

Square Enix E3 за версією PlayUA

Ubisoft E3 за версією PlayUA

Devolver Digital за версією PlayUA

Bethesda E3 за версією PlayUA

Bethesda

Xbox E3 Briefing за версією PlayUA

EA Play за версією PlayUA

Stadia Connect по версії PlayUA

Популярне