This is the Police 2 вийшла на 2 дні швидше (+ стрім)

This is the Police 2, продовження симулятора корумпованого поліцая, мало з’явитися у продажу 2 серпня… але ж THQ Nordic недарма отримала від нас звання “компанії добра” і випустила гру сьогодні! This is the Police 2 вже можна придбати у Steam (чи інших службах, залежно від обраної вами платформи) за 206 гривень, а якщо ви маєте першу частину, то навіть на 185.  Для гри такого формату та з такою кількістю контенту — неабияк вигідна пропозиція.

Друга частина продовжить історію Джека Бойда, який після подій оригіналу переховується у новому місті, але старі звички дають про себе знати — Джек стає помічником шерифа і провертатиме свою брудну закулісну гру. До всього, що було у першій частині (ось огляд) додають кращу персоналізацію ваших поліцаїв, ще більше розмаїття можливих ситуацій та покрокові бої а ля ХСОМ, де вам доведеться правильно застосовувати вміння підлеглих та постійно мінімізовувати жертви (живий  бандюк значно корисніший за мертвого).

Поки що оцінки критиків та спільноти мегапозитивні, мовляв, гра у всьому перевершує першу частину. Ну і оскільки ми теж доєдналися до лав новоспечених власників This is the Police 2, то запрошуємо вас першовражатися на стрімі, який пройде о 21:30 на звичному каналі.

Читайте також

Музлострім Sea of Thieves

Sea of Thieves

Стрім Battlefield V: Firestorm (топ-1 або ганьба)

Стрім альфа-версії S.T.A.L.K.E.R. 2

Розробка S.T.A.L.K.E.R. 2 просувається за планом (гра вийде вчасно!)

Стрім Assassin’s Creed III Remastered

Assassin's Creed III Remastered

Стрім FAR: Lone Sails + розіграш Steam ключа

Стрім Mortal Kombat 11 Beta + розіграш ключа на Beta доступ!

Стрім Generation Zero

Популярне