This is the Police — симулятор корупційного копа

Screenshot_2

Зазвичай на арені Kickstarter з’являються проекти, що не мають широкого розголосу серед преси. Проте, у випадку з грою білоруської студії Weappy — This is the Police — це не так. Ця гра вже встигла здобути хороші відгуки від провідної ігрової преси, а тепер просить допомоги у гравців.

Головним героєм гри є 60-річний поліцейський Джек Бойд. На посаді правоохоронця йому залишилось служити не довго — усього через 180 днів його відправлять на пенсію. До цього моменту у нього є ціль — заробити 500 тисяч доларів — неможливе завдання для чесного копа, але можливе для Джека. Щоб досягнути своєї мети ГГ застосовуватиме усі можливі засоби, серед яких підкуп, незаконна торгівля зброєю, співпраця зі злочинцями і так далі. Попри усю цю погану поведінку, не слід забувати, що Джек є копом, а це значить, що зі службовими обов’язками йому теж доведеться справлятись. А серед них часто бувають найнесподіваніші ситуації.

Варте уваги також те, що голос головного героя належить актору Джону Сент-Джону, який озвучив Дюка Нюкема, відомого персонажа у світі ігроіндустрії.

Розробники зі студії Weappy мають на меті зібрати досить маленьку для гри суму — лише $25 тисяч. Майже половину вже зібрано, а попереду ще 26 днів. Дізнатись більше подробиць можна на сторінці Kickstarter.

Читайте також

Пізнати усі прекрасності Agony сповна зможуть тільки ПК-ґеймери

Agony

Achtung! Cthulhu Tactics — стратегія з нацистами-зомбі, що вийде цьогоріч

Achtung! Cthulhu Tactics

Legrand Legacy отримала дату виходу

Legrand Legacy

Похмурі будні середньовічного ката в The Executioner

Відеоогляд This Is The Police

Огляд This Is The Police

Свіжий ґеймплей римейку System Shock

Гонковий екшн Vigor Roads виходить на Kickstarter

Популярне