This is the Police — симулятор корупційного копа

Screenshot_2

Зазвичай на арені Kickstarter з’являються проекти, що не мають широкого розголосу серед преси. Проте, у випадку з грою білоруської студії Weappy — This is the Police — це не так. Ця гра вже встигла здобути хороші відгуки від провідної ігрової преси, а тепер просить допомоги у гравців.

Головним героєм гри є 60-річний поліцейський Джек Бойд. На посаді правоохоронця йому залишилось служити не довго — усього через 180 днів його відправлять на пенсію. До цього моменту у нього є ціль — заробити 500 тисяч доларів — неможливе завдання для чесного копа, але можливе для Джека. Щоб досягнути своєї мети ГГ застосовуватиме усі можливі засоби, серед яких підкуп, незаконна торгівля зброєю, співпраця зі злочинцями і так далі. Попри усю цю погану поведінку, не слід забувати, що Джек є копом, а це значить, що зі службовими обов’язками йому теж доведеться справлятись. А серед них часто бувають найнесподіваніші ситуації.

Варте уваги також те, що голос головного героя належить актору Джону Сент-Джону, який озвучив Дюка Нюкема, відомого персонажа у світі ігроіндустрії.

Розробники зі студії Weappy мають на меті зібрати досить маленьку для гри суму — лише $25 тисяч. Майже половину вже зібрано, а попереду ще 26 днів. Дізнатись більше подробиць можна на сторінці Kickstarter.

https://www.youtube.com/watch?v=5eK8roVfQEY

Читайте також

Від трейлера до повного метру: українську супергероїку Apple-Man успішно профінансовано на Kickstarter

На Indiegogo зібрали гроші на справжній світловий меч

Настільна гра по Resident Evil 3 зібрала майже 1 мільйон доларів на Kickstarter

Terrordrome: Reign of the Legends тестують у Steam одночасно з розробкою

Блажкович на вашому столі — Настільну гру по Wolfenstein взяли в розробку

Wolfenstein

2019 рік був найуспішнішим для авторів ігор на Kickstarter

Subverse

The Farm 51 запустила Kickstarter-кампанію Chernobylite

Український рюкзак Pix зібрав $150 000 на Kickstarter

PIX

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: