TikTok наступає на територію Spotify… а GOG кепкує

TikTok потихеньку зазіхає на нішу музичного стрімінґу, де раніше себе впевнено відчували лише Spotify та YouTube Music. У четвер на сервісі з’явилась можливість завести обліковий запис виконавця, вочевидь щоб спростити не лише отримання авторських відрахувань за використання музики у відео, а ще й як перший крок до повноцінного прослуховування музики з TikTok. В дечому сервіс досить схожий на акаунти “з нотою” на YouTube, під егідою яких об’єднуються до того розрізнені канали окремих виконавців. Серед функціоналу також є розширені можливості у закріплені та просуванні власних треків. Цікаво, що буквально кілька тижнів тому TikTok та Spotify об’єднали зусилля у США та Сполученому Королівстві, запровадивши можливість зберігати пісні з TikTok напряму у плейлісти Spotify.

Тим часом GOG теж вирішили підлити масла у вогонь, зробивши пародію на традиційні підсумки року, що їх видає Spotify кожного року для кожного користувача.

Навряд цей жест слід розцінювати як натяк на конкуренцію. Хоча справедливості заради слід зауважити, що GOG технічно теж давно займається продажем і просуванням музики. Саундтреки до окремих ігор (у якості принаймні цифрового релізу) доступні подекуди досі лише на цій польській крамничці. Ще там є нечисленний кінорозділ, де переважно можна придбати документальні та художні фільми на ігрову тематику. Показово, що попри порівняно низькі асортимент і попит в цій категоріїї, вона все ще лишається окремою, а от музичної GOG досі не зробили і саундтреки класифікуються в найменуваннях як DLC.

Тим часом, функція “підсумків року” залишається популярною як серед слухачів так і серед виконавців і навіть на якийсь час “обвалила” сервер Spotify.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Гравці вважають сучасні ААА занадто дорогими і в той же час ніколи не запускають чверть придбаних ігор

indie

У GOG можна безкоштовно забрати психологічний горор The Beast Inside

The Beast Inside

Apple влаштовує пекло для сторонніх магазинів

p.ua.apple store

Spotify звинувачує Apple у “вимаганні” через нову систему податків

apple vs spotify

[ОНОВЛЕНО] YouTube навмисно навантажує вашу систему, якщо встановлено AdBlock

p.ua.youtube

У GOG розпочалася роздача кінематографічної зимової пригоди South of the Circle

South of the Circle

У GOG можна безкоштовно забрати хардкорний фентезійний платформер Caveblazers

caveblazers

У GOG безкоштовно роздають жорстоку метроїдванію Lost Ruins

Lost Ruins

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: