TikTok перевів Україну до Європейського регіону

До цього часу Україна у популярному соціальному відеосервісі TikTok належала до умовно “російського” регіону — тяжка спадщина радянщини, яка переслідувала нашу країну в дуже багатьох аспектах. Наразі ж, на тлі російського вторгнення, світ поступово виправляє цю помилку і черговими хто це зробив стали як раз TikTok. Про це в ефірі 24 каналу повідомив Олександр Борняков, заступник  міністра цифрової трансформації з питань розвитку IT, наголосивши що це дуже допоможе запобігти (до того повальному) блокуванню у мережі всього що стосувалося російського вторгнення.

TikTok зараз нас перевів до нового “регіону”, де ми будемо спілкуватися вже з новими людьми. Я думаю, що це покращить ситуацію. Мені здається, що це блокування було повʼязане з тим, що ми належали до [“російського”] “регіону

— зауважив Борняков.

Що ж, хочеться сподіватись що за TikTok аналогічний жест слід очікувати і від YouTube, аналогічна проблема у яких з регіональним (російським) бюро була наявна задовго до повномасштабного російського вторгнення в Україну.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

TikTok тестує відео обсягом в годину

tiktok

Автор каналу Geek Journal вступив до лав ЗСУ

p.ua.geek journal

YouTube презентував функцію миттєвого занурення в ігровий процес через відео

youtubegaming jpg webp

Гравці вважають сучасні ААА занадто дорогими і в той же час ніколи не запускають чверть придбаних ігор

indie

[ОНОВЛЕНО] YouTube навмисно навантажує вашу систему, якщо встановлено AdBlock

p.ua.youtube

TikTok наступає на територію Spotify… а GOG кепкує

З 1 грудня Google почне видаляти акаунти, якими давно не користувались

YouTube

“Мої думки про кіно”: відомий український режисер Антоніо Лукіч завів канал на YouTube

Мої думки про кіно