web analytics

Тільки для повнолітніх: на GOG безкоштовна роздача дилогії ігор Biing!

GOG продовжує радувати безкоштовними роздачами, хоча ця вас стосуватиметься лише в тому випадку, якщо ви повнолітні (ми чесно попередили, хоча цензурована версія гри є основною в комплекті). Поціновувачам ризикованого, чорного та абсурдного гумору, втім, не слід проходити мимо. Biing!: Sex, Intrigue and Scalpels — це культова німецька гра 1995 року на перетині point-and-click, економічного симулятору (лікарні в цьому випадку), японської реклами (за рівнем абсурду) та дешевої німецької порнографії. Можливо простіше буде описати її як щось середнє між франшизою Leisure Suit Larry, “Монті Пайтоном” (лишень подивіться на початок гри з явною цитатою), Surgeon Simulator та похабщини, намальованої на стіні в гуртожитку невиспаними студентами якогось медичного ВНЗ. Якщо вас таке радше цікавить, аніж відлякує, то є сенс безкоштовно забрати гру за оцим посиланням в свою колекцію до 16-ї години за Києвським часом 20 лютого 2023 року.

Окрім основної гри бонусом ви отримаєте Biing! 2: Sonne, Strand Und Heiße Nächte, повноцінну другу гру франшизи. Але грати в неї доведеться зі словником або знанням німецької мови, бо перекладів на жодну мову (поки що) не існує.

Тим часом не слід забувати про розпродажі на GOG: крім традиційного для тижня з Днем Святого Валентина розпродажу під егідою “We Love Games” (“Ми любимо ігри”), до 20 лютого триває також розпродаж ігор середньовічної тематики.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

У GOG можна безкоштовно забрати The First Templar — Special Edition

The First Templar

Три класичні Resident Evil вийдуть на ПК в GOG

resident evil

Консольні ремастери S.T.A.L.K.E.R. тепер підтримують моди

S.T.A.L.K.E.R.: Legends of the Zone Trilogy

У GOG безкоштовно роздають діаблоїд Shadows: Awakening

p.ua.shadows awakening

The Witcher 3 отримає офіційний редактор модифікацій наприкінці травня

The Witcher 3: Wild Hunt

Hollow Knight: Silksong подає перші ознаки життя після майже річної тиші

silksong

У GOG можна безкоштовно забрати симулятор колонії Hammerting

Hammerting

У GOG можна безкоштовно забрати Book of Demons

Book of Demons