Тільки для повнолітніх: на GOG безкоштовна роздача дилогії ігор Biing!

GOG продовжує радувати безкоштовними роздачами, хоча ця вас стосуватиметься лише в тому випадку, якщо ви повнолітні (ми чесно попередили, хоча цензурована версія гри є основною в комплекті). Поціновувачам ризикованого, чорного та абсурдного гумору, втім, не слід проходити мимо. Biing!: Sex, Intrigue and Scalpels — це культова німецька гра 1995 року на перетині point-and-click, економічного симулятору (лікарні в цьому випадку), японської реклами (за рівнем абсурду) та дешевої німецької порнографії. Можливо простіше буде описати її як щось середнє між франшизою Leisure Suit Larry, “Монті Пайтоном” (лишень подивіться на початок гри з явною цитатою), Surgeon Simulator та похабщини, намальованої на стіні в гуртожитку невиспаними студентами якогось медичного ВНЗ. Якщо вас таке радше цікавить, аніж відлякує, то є сенс безкоштовно забрати гру за оцим посиланням в свою колекцію до 16-ї години за Києвським часом 20 лютого 2023 року.

Окрім основної гри бонусом ви отримаєте Biing! 2: Sonne, Strand Und Heiße Nächte, повноцінну другу гру франшизи. Але грати в неї доведеться зі словником або знанням німецької мови, бо перекладів на жодну мову (поки що) не існує.

Тим часом не слід забувати про розпродажі на GOG: крім традиційного для тижня з Днем Святого Валентина розпродажу під егідою “We Love Games” (“Ми любимо ігри”), до 20 лютого триває також розпродаж ігор середньовічної тематики.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Warhammer Skulls 2023: покваптеся безкоштовно отримати гру й цікавинки на GOG!

У Steam роздають Hue та Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War

warhammer 40,000 gladius relics of war

На GOG безкоштовно роздають класику часів MS-DOS — Fiendish Freddy’s Big Top o’ Fun

GOG знову став прибутковим

gog

На GOG безкоштовно роздають Deep Sky Derelicts… але не кваптеся її брати

Встигніть забрати Neurodeck: Psychological Deckbuilder безкоштовно на GOG

Покваптесь безкоштовно забрати Lorelai на GOG!

Отримайте Figment безкоштовно на GOG

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: