Titanfall з’явилася у Steam! Але там усе погано

Попри те, що Electronic Arts вже певний час публікують свої творіння у Steam, першої частини Titanfall серед них не було. Вчора цю ситуацію виправили, і гра з’явилася у крамниці. У проект, щоправда, і так грало не дуже багато людей, а після релізу набагато кращого сиквелу про оригінал взагалі забули.

Але недолюблювали Titanfall не лише за суперечливі ґеймплейні рішення чи відсутність повноцінної кампанії, але й за технічні проблеми. Гра інколи просто вилітає і видає різні помилки, а інколи не бачить встановлених DLC. Була і проблема зі звуком, яку не так легко виправити. І ось виявляється, що більшість усіх цих проблем залишилася при виході гри у сервісі компанії Valve.

Особливо сильно постраждав мультиплеєр. У нього дуже складно пограти через проблеми з серверами, вони дуже часто падають, через що матчі часто закінчуються завчасно. Звісно ж, користувачі не задоволені такою якістю продукту. Тим не менш, схоже, розробники не поспішають усе це виправляти.

Зараз Deluxe видання Titanfall можна придбати у Steam зі знижкою 60% за 279 гривень. Діє знижка і на Titanfall 2: Ultimate Edition, проект можна придбати за 263 гривні (знижка 67%).

Читайте також

З наступним патчем Baldur’s Gate 3 не підтримуватиме старі збереження

Baldur’s Gate III

Ремастер класичної jRPG SaGa Frontier заплановано на 2021

10 ігор з розпродажу Steam, які коштують менше 200 гривень

stalker

А кого ви номінували на The Steam Awards?

У Steam з’явилася повна підтримка ґеймпада Dualsense від PS5

Dualsense PS5

Стратегія Tooth and Tail отримала офіційну українську локалізацію

EA готує новий контент для Star Wars: Squadrons

Star Wars: Squadrons

Тепер у Farming Simulator 19 можна розводити корівок на Альпійських луках

Farming Simulator 19