web analytics
10

То це був (не) останній танець? Огляд шостого етапу 7DRIVE TCR Championship

Автор: Андрій Присяжний

Ще до початку змагань питання чемпіонського титулу було майже вирішено і здавалось, що Матвію Літвінову вже навряд щось зможе завадити виграти його. Але на пілотів ще чекав останній танець.

Відстань до Артема Хорольського вимірювалась тридцятьма балами, що дуже багато, враховуючи тенденцію змагань до цього. Ба більше, внесли свої корективи і зовнішні фактори, адже саме у день перегонів почалися відключення світла, через що, значна кількість водіїв не змогла взяти участь у змаганні.

Починаючи з перших хвилин кваліфікації, Матвій Літвінов вирішив не залишити шансів суперникам і не просто показав гарний час, а ще й постійно покращував його. Це трансформувалось у впевнену перемогу на кваліфікації із відривом у чверть секунди над своїм найближчим переслідувачем, яким став Назар Аддаті.

А от випередив він Олександра Радецького, який вперше за чемпіонат зміг дістатись до трійки кращих у кваліфікації. Володар другої позиції у чемпіонаті, Артем Хорольський, зміг стати тільки четвертим за результатами кваліфікації. Але, найбільшим провалом став кваліфікаційний результат Дмитра Малихіна який став всього-на-всього дев’ятим.

Для лідерів старт пройшов без особливих ексцесів. Єдиний, кому не пощастило, це Олександр Радецький, який внаслідок поганого старту програв дві позиції. А найбільше виграв від цього Костянтин Левицький, який, зміг відіграти дві позиції, виконавши шикарний старт.

Також, гарно стартував Дмитро Малихін, який також зміг відіграти дві позиції і вв’язався у боротьбу із Арсеном Петросяном та Олександром Кофановим. Але, поворот “Револьвер” пережили не всі.

Стається контакт між Малихіним і Кофановим, що призводить до розбалансування авто останнього. Цим намагався скористуватись Антон Ситник, який вирішив не скидати швидкість, але отримав удар від авто Кофанова. Своєю чергою Антон стає пасажиром і, вже не контролюючи своє авто, врізається в авто Малихіна, який відлітає у Віталія Овчаренко.

Тим часом Артем Хорольський взяв себе у руки і зміг обійти Костянтина Левицького, таким чином вийшовши на третє місце. Але, легше життя Костянтина не стало від цього, адже на заміну Артему прийшов Олександр Радецький, який прагнув повернути собі бодай одну програну позицію зі старту гонки.

Ця запекла боротьба тривала до останнього кола, на якому Олександр вирішив піти у відчайдушну атаку і на пізньому гальмуванні спробувати обійти Костянтина. Вийшло це у Олександра, але контакт допущений ним у цьому епізоді судді пізніше оцінили протиправним і, через накладання штрафу, позбавили Радецького четвертої позиції у фінішному протоколі.

Проте головним по нещастю у цій гонці став Дмитро Малихін. Окрім декількох контактів, з ним ще й відключення сталося, що відкинуло його на останню позицію у першій гонці.

Призери першої гонки:

1. Матвій Літвінов
2. Назар Аддаті
3. Артем Хорольський

Старт другої гонки видався дуже спокійним для наших лідерів, принаймні так здалося, на перший погляд. Але наприкінці стартового кола цей спокій змогли перервати Назар Аддаті та Артем Хорольський, які не поділили останній поворот. Через це Артем відправився у пісок, що зруйнувало початок його гонки.

І поки лідери розбирались між собою Костянтин Левицький, який стартував шостим, зміг вирватись на перше місце і навіть трохи відірватись від другого місця. Що, на жаль, не допомогло йому адже, як Назар, так і Матвій впевнено обійшли його пізніше.

Після чого, почали з’ясовувати стосунки між собою і виграв у цьому змаганні Матвій Літвінов. Власне, він довів свою кількість «ідеальних» вікендів до трьох, що є дійсно видатним результатом. Особливо з огляду на те, хто був його суперником.

До речі, з приводу сильних протистоянь. А саме, про пару Левицький/Малихін. Костянтин всіма силами намагався втримати третю позицію аби відіграти якнайбільше балів у свого візаві. Він розумів, що останнє місце Дмитра у першій гонці сильно зіпсувало його статистику.

І ось, коли вже здавалось, що все у цій парі вирішилось, втрутився зовнішній фактор. Ним стало відключення світла і відповідно 0 балів за другу гонку (навіть фініш останнім гарантував Дмитру четверте місце). А через високу фінішну позицію Костянтина відстань у фінальному заліку склала всього-на-всього два бали у сторону Костянтина.

Призери другої гонки:

1. Матвій Літвінов
2. Назар Аддаті
3. Костянтин Левицький

Результати етапу можна побачити на наступному фото:

Ну і фінальна турнірна таблиця за результатами чемпіонату:

Якщо у вас є доступ до Megogo, яка виступає партнером турніру, запис етапу можна подивитися у них на платформі. Або за посиланням нижче:

Таким чином, можна констатувати, що перший 7DRIVE TCR Championship завершено. Призові місця посіли найсильніші водії і вже незабаром як їх, так і глядачів чекають нові змагання від команди 7DRIVE.

І все-таки чи можна стверджувати, що цей чемпіонат став останнім танцем для автомобілів класу туринг? На жаль, швидше так, ніж ні. Навіть попри запеклу боротьбу до останнього кола майже на кожному етапі, а також до купи контактних, агресивних обгонів більшість водіїв не в захваті від техніки цього класу.

Власне, треба визнати, ситуація на віртуальних автодромах корелює із ситуацією на реальних. Адже і там, авто класу туринг все більше і більше втрачають свою популярність. З іншого боку, дивлячись на наших британських і європейських колег, можна сказати, що принаймні на віртуальних автодромах ці авто ще можуть показати на що вони здатні. Тому, відповідь на це питання залишимо відкритим і нехай кожен сам собі на нього відповість.

А що б відповіли ви, шановні читачі? Пишіть у коментарях під цим оглядом.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Останні статті

Як добре ви знаєте гру Valorant? (Тест)

Автор: PlayUA

Як добре ви знаєте гру Valorant?

Ігрові приставки для телевізорів: новий рівень розваг

Автор: PlayUA

Metroid Prime 4: Beyond, Mario & Luigi: Brothership, Zelda: Echoes of Wisdom — Підсумки червневого Nintendo Direct

Автор: Барлет Ярослав

The Legend of Zelda: Echoes of Wisdom

AirPods 3 проти AirPods 2: які бездротові навушники Apple краще купити геймеру

Автор: PlayUA

airpods pro 03

Трощи, ховайся і з песиками грайся: нові подробиці ігроладу Assassin’s Creed Shadows

Автор: Микола Єрьомін

assassin'screedshadows15

Домашній тріумф: Огляд студентського відкритого кубку ЛДУФК з Counter Strike 2

Автор: BenderUA

1718440506167

Надійні друзі ваших вух: як обрати навушники Samsung Galaxy Buds

Автор: PlayUA

samsung buds 01

Найкращі аксесуари Apple AirTag на 2024 рік

Автор: PlayUA

airtag 03