Тодд Говард розповів про Fallout 4 VR і ще три нові гри Bethesda

Виконавчий продюсер Bethesda Game Studios Тодд Говард розповів ігровому порталові Glixel, що компанія наразі розроблює три нові проекти: дві «класичні гри Bethesda» і одну мобільну забавку. Окрім цього, достеменно відомо, що в розробці перебувають версія TES Ⅴ: Skyrim для Nintendo Switch і VR-версія Fallout 4.

«Я не можу багато розказати про них, але вони масштабніші за все, що ми робили до цього», — прокоментував Говард розробку нових проектів. Також під час інтервʼю він згадав про вдалий досвід створення Fallout Shelter: «Це було для нас великим сюрпризом. Зокрема його успішність. Скільки ми маємо зараз? 75 мільйонів гравців? Ключовим фактором стала унікальність іграшки, і в новому проекті ми хочемо розвити концепцію винятковості».

Щодо режиму віртуальної реальності Fallout 4, анонсованого під час E3 2016, виконавчий продюсер Bethesda Game Studios сказав: «Ми робимо окрему гру». Звісно ж, її основною проблемою є питання пересування у величезному світі Fallout 4. «Нам пощастило, що дії гравця не надто засмикані. Рух, безумовно, є найскладнішою частиною, я визнаю. Ураховуючи розмір світу та кількість рухів у Fallout 4, ця частина є складною, бо рухатися доводиться часто. Зараз ми робимо телепорти, і це працює, але ми експериментуємо і з іншими варіантами».

Цікаво, що студія не планує зосереджуватися на одному рішенні, а намагається пробувати всі можливі. «Наш план — впровадити якомога більше [рішень], бо кожний має свій смак».

Читайте також

Bethesda навічно заблокувала группу гомофобних гравців у Fallout 76

Fallout 76

Огляд Fallout 76

Fallout 76

У Fallout 76 буде своя варіація «Королівської битви»

Fallout 76

10 цікавих речей у Fallout 76

Fallout 76

За Wolfenstein 3 розробники візьмуться відразу після Youngblood

“У Fallout 76 можна грати вічно” — кажуть керівники Bethesda

Fallout 76

Хата у Skyrim та Fallout дешевша за однокімнатну квартиру у Києві

The Elder Scrolls V: Skyrim

У жовтні розпочнеться Б.Е.Т.А.-тестування Fallout 76

Fallout 76

Популярне