Tokyo Xanadu eX+ з’явиться у Steam наступного місяця
Nihon Falcom перетворилася на джерело безупинного задоволення для ПК-ґеймерів. У липні компанія повідомила про намір портувати всі свої ігри на ПК і з того часу неусипно працює над досягненням цієї мети. Яскравими доказами праці компанії стала нещодавня поява The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel та Ys Seven у Steam. Тепер компанія анонсувала вихід Tokyo Xanadu eX+ у цій же цифровій крамниці 8 грудня 2017 року.
https://youtu.be/wKg2aHLU2w0
Tokyo Xanadu eX+ дещо доробили. Зокрема тепер вона показуватиме 60 кадрів за секунду, у ній з’явиться чимало нового контенту (завдання, противники, спорядження та доступні для вибору персонажі). Також розробники додадуть до гри два нові ігрові режими: Time Attack та Bosh Russ.
Якщо ви хочете спробувати жанр jRPG — не гайте можливість, адже Tokyo Xanadu eX+ підходить для цього. А якщо ви вже затятий любитель жанру, то й так знаєте, що слід робити.
Cподобалася стаття? Підтримай PlayUA
На платформі Donatello ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Donatello отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!
Читайте також
Популярне
-
Збовтати, але не змішувати. Огляд 007 First Light
-
007 First Light уже можна придбати в українському PS Store
-
VARTA — Steam Deck тепер теж позначає українські й російські ігри
-
Міністр закордонних справ України Сибіга подякував Twitch за бан стрімерів Алабуги
-
CDPR анонсувала нове доповнення до «Відьмака 3»; реліз — у 2027









