Town of Salem 2 та The Big Con можна безкоштовно забрати в Epic Games Store

Цього тижня в Epic Games Store ви можете забрати багатокористувацьку Town of Salem 2 із соціальною дедукцією та комедійну пригоду The Big Con. Отримати ігри можна до 25 квітня о 18:00 за київським часом.

Також будемо вдячні за використання тегу PLAYUA під час отримання цих чи будь-яких інших ігор. Цим ви дуже підтримаєте нас та надихнете на більш плідну працю. Вам не важко, а нам — приємно!

Town of Salem 2 — це мультиплеєрна гра, що допоможе розвинути ваші навички соціальної дедукції, адже забавка налічує 50 унікальних ролей, де кожна має свої здібності та умови перемоги. Ігровий процес нагадує карткову «Мафію», адже ви тут також щоночі голосуєте, щоб усунути поганців, чи навпаки переслідуєте власні цілі в іншій команді. У версії з роздачі відсутні обмеження на кількість ігор в день та доступний контент із повної версії.

The Big Con – комедійна пригода, де ви граєте за підлітка, що займається шахрайством в Америці 90-их років. Гра дасть нагоду пуститися берега, адже ви зможете реалізовувати злочинні схеми, красти та вдиратися до чужих домівок. У забавці є вибір в діалогах та подібний до мультсеріалів стиль.

Наступними безкоштовними іграми будуть LISA: The Painful та Industria.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Orcs Must Die! 3 та Cat Quest II можна безкоштовно забрати в Epic Games Store

Orcs Must Die! 3

Metallica, Біллі Айліш і Snoop Dogg з’являться у Fortnite

metallica

Nintendo пропустить Gamescom цього року

nintendo

Продажі Content Warning сягнули 700 000 примірників, навіть попри безкоштовну роздачу

content warning

The Outer Worlds та Thief можна безкоштовно забрати в Epic Games Store

p.ua.thief

Багатокористувацькі шутери, жахастик, метавсесвіт — Добірка безкоштовних VR-ігор у Steam

vr game art

Кооперативну Content Warning безкоштовно роздають у Steam

Content Warning

У GOG можна безкоштовно забрати симулятор колонії Hammerting

Hammerting