Toys for Bob відокремлюється від Activision Blizzard і хоче стати партнером Microsoft

Студія Toys for Bob, яка відома створенням ігор Crash Bandicoot 4: It’s About Time і Skylanders, оголосила про своє відокремлення від Activision Blizzard та повернення до своїх витоків — незалежної інді-студії.

Ми підняли планку найкращих у своєму класі ремастерів у Spyro Reignited Trilogy. Ми вивели Crash Bandicoot на інноваційні, визнані критиками нові висоти. З таким же ентузіазмом і пристрастю ми віримо, що зараз настав час вивести студію та наші майбутні ігри на новий рівень. Ця можливість дозволяє нам повернутися до наших витоків — маленької та спритної студії.

розповіли керівники студії Пол Ян і Евері Лодато

Незважаючи на відокремлення, студія продовжуватиме тісно співпрацювати з Activision і Microsoft, а з останньою планує заключити партнерство.

Toys for Bob у своєму новому статусі незалежної студії ще не анонсувала жодних нових проєктів. Проте команда розробників вже працює над новими історіями, персонажами і механіками та з нетерпінням чекає моменту, коли зможе поділитися зі спільнотою новинами про свій проєкт.

Нагадуємо, що студія Toys for Bob була створена у 1989 році. За час існування вона створила хітові Star Control, Skylanders: Spyro’s Adventure, Crash Bandicoot 4: It’s About Time, Crash Team Rumble та інші. Останнім проєктом, над яким працювали розробники, був Call of Duty Modern Warfare 3, який вийшов у минулому році.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Nintendo пропустить Gamescom цього року

nintendo

Сервери Nintendo 3DS та Wii U остаточно закрили

online 3ds wii u

У 2023 році ґеймери провели 60% часу в іграх, яким понад 6 років

fortnite

Warzone Mobile стартувала в 3 рази слабше, ніж Warcraft Rumble

warzone

Шпигун PlayStation проник у Xbox – фанати шоковані

xbox series x and s

Розробники скаржаться на недоцільність підтримки Xbox

xbox

Чутки: Xbox тестує власну портативку

xbox handheld

Розробники Crash Bandicoot співпрацюють з Microsoft щодо наступної гри

crash bandicoot