Трейлер The Wild Eight показав кооперативне виживання на Алясці

The Wild Eight — іграшка, що розповідає про вісімку людей, які опинилися посеред холодної Аляски внаслідок авіакатастрофи. Перелік ваших ворогів майже стандартний: холод, голод і дикі тварини. Ой, мало не забув про «загадкових істот, небачених створінь і предмети, яким не місце в цьому світі».

На жаль, розробники досі тримають у таємниці інформацію про загадки, з якими доведеться зустрітися гравцеві, і чергове відео не стало виключенням: глядачам показали трішки більше за розкладання багаття та механіку полювання гуртом. Подратувавши нас переривчастою музикою та обіцянкою заховати в іграшці купу страшних питань і великодок, ігротворці знову почали нагадувати про велетенський процедурно згенерований світ.

The Wild Eight зібрала на Kickstarter майже 60 000 доларів, що на 10 000 доларів більше від потрібної суми. На сторінці гри у Steam зазначено дату релізу: осінь 2016, хоча раніше розробники обіцяли випустити забавку в грудні.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Виживастик від Blizzard мав стати сумішшю Minecraft та Rust — Деталі скасованого проєкту компанії

Blizzard Survival

Найгірша гра 2023 року досягла аж 0 гравців у Steam

the lord of the rings gollum

1 500 000 за 2 тижні — вампірський виживастик V Rising став новим хітом Steam

wallpapersden.com v rising hd gaming 1920x1080

Devolver Digital анонсувала симулятор вʼязня SCUM

Rust примусово визначає стать персонажа за допомогою SteamID

Кооперативний виживастик The Wild Eight вийшов на Kickstarter

Огляд The Flame in The Flood

The Flame in the Flood — дата релізу і поради з виживання