Третій сезон «Твін Пікс» перенесли на 2017 рік

Screenshot_1

Усі, хто чекає продовження знаменитого серіалу «Твін Пікс» (Twin Peaks), змушені почекати на нього трохи довше, ніж очікували. Третій сезон містичного детективу вийде в ефір лише 2017 року, що унеможливлює здійснення обіцянки Лари Палмер, дане в кінці другого сезону.

Про це повідомив сценарист і продюсер серіалу Марк Фрост (Mark Frost). За його словами, сценарій продовження уже готовий, а початковий етап виробництва стартує у вересні цього року. Рішення перенести прем’єру з 2016 року на 2017-тий може бути зумовлене тим, що після свого повернення на крісло режисера проекту Девід Лінч (David Lynch) висловив бажання зняти  не дев’ять серій, а цілих 18.

Як ви пам’ятаєте, на початку квітня пан Лінч заявив, що покинув роботу над проектом через те, що йому не запропонували достатньо грошей. Втім, через кілька тижнів після цього, каналу Showtime таки вдалося домовитись з Девідом.

До створення музики для серіалу повернеться композитор Анджело Бадаламенті (Angelo Badalamenti), що створив легендарний саундтрек для перших двох сезонів «Твін Пікс».

Читайте також

Горор-ситком “Кролі” Девіда Лінча отримає друге життя на YouTube

Нові сезони Call of Duty: Modern Warfare, Mobile і Warzone перенесено через протести

Call of Duty: Warzone

Зйомки майже всіх американських серіалів призупинено через коронавірус

Перенесення продовжуються — Dying Light 2 відклали на невизначений термін

Реліз Cyberpunk 2077 перенесено на 17 вересня

Marvel’s Avengers перенесли на вересень

Ремейк Final Fantasy VII відклали на місяць

Ретро-огляд серіалу “Твін Пікс”

Популярне