Третій сезон «Твін Пікс» перенесли на 2017 рік

Screenshot_1

Усі, хто чекає продовження знаменитого серіалу «Твін Пікс» (Twin Peaks), змушені почекати на нього трохи довше, ніж очікували. Третій сезон містичного детективу вийде в ефір лише 2017 року, що унеможливлює здійснення обіцянки Лари Палмер, дане в кінці другого сезону.

Про це повідомив сценарист і продюсер серіалу Марк Фрост (Mark Frost). За його словами, сценарій продовження уже готовий, а початковий етап виробництва стартує у вересні цього року. Рішення перенести прем’єру з 2016 року на 2017-тий може бути зумовлене тим, що після свого повернення на крісло режисера проекту Девід Лінч (David Lynch) висловив бажання зняти  не дев’ять серій, а цілих 18.

Як ви пам’ятаєте, на початку квітня пан Лінч заявив, що покинув роботу над проектом через те, що йому не запропонували достатньо грошей. Втім, через кілька тижнів після цього, каналу Showtime таки вдалося домовитись з Девідом.

До створення музики для серіалу повернеться композитор Анджело Бадаламенті (Angelo Badalamenti), що створив легендарний саундтрек для перших двох сезонів «Твін Пікс».

Читайте також

Девід Лінч святкує рік на YouTube

Що показали у першому тизері нового сезону “Декстера”

Девіду Лінчу виповинлося 75 років! Чим займається живий класик?

Огляд нових серіалів 2020-2021 року (ПАН КАРПАН)

Девід Лінч зніматиме новий серіал для Netflix у 2021 році

Ігрова Кортана з’явиться в серіалі Halo

Нові фільми та серіали за мотивами ігор 2020 – 2022 (OLDboi)

Декстер повертається! Showtime замовила новий сезон серіалу

Dexter

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: