“Тріумфальне повернення легенди”: перші оцінки Dead Space Remake

Ремейк Dead Space з’явиться у продажу вже за кілька годин, а от перші оцінки й огляди почали з’являтися тільки щойно. Зазвичай таке слугує поганою ознакою, неначе видавці зумисне намагаються якнайдовше приховати проблеми гри, щоби люди не скасовували передзамовлення.

Але не цього разу.

Dead Space Remake обсипають теплими словами з усіх сторін. Середня оцінка гри на Metacritic складає 90 балів, на Open Critic — 89 балів, але практично всі оглядачі рекомендують гру до придбання.

• VG247 – 5/5
• Twinfinite – 5/5
• GamingBolt – 10
• Inverse – 10
• IGN – 9
• GameInformer – 9
• Shacknews – 9
• PlayStation Universe – 9
• Press Start – 9
• Game Rant – 4.5/5
• VGC – 4/5
• Wccftech – 8

Що цікаво, левова частка рецензентів сходиться на думці, що Dead Space Remake — це саме та гра, яку ми не змогли побачити в 2008 через технологічні, часові й фінансові обмеження. І мова тут зараз не лише про графіку й масштаб локацій — очевидно, що можливості для створення цих аспектів гри суттєво змінилися за 14 років. Ігроладні поліпшення, про які Влад писав ось тут, виявилися набагато суттєвішими й помітно змінили загальне сприйняття гри. Однак найбільше хвалили саме сюжет, який збагатився й поглибшав завдяки озвученню Айзека Кларка.

Стосовно технічного стану гри, то ніде нарікань на оптимізацію не було, щоправда, оглядачі ПК-версій звернули увагу на просідання частоти кадрів у кат-сценах і різких переходах у масштабніші локації. Так, траплялися незначні баґи, реґдол-фізика часом робила кумедні вибрики, але загалом усе працювало, як треба, а не як у The Callisto Protocol на релізі.

Одним словом, Dead Space Remake — прекрасний продукт, вартий ваших часу й грошей, незалежно від того, бували ви колись у стінах “Ішімури” чи ні.

А якщо ви й досі вагаєтеся, то завтра о 20:00 за київським часом приходьте до нас на Twitch чи YouTube дивитися стрім Dead Space Remake від Романа Берегового.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Гра про Чорну Пантеру буде пісочницею у відкритому світі

Чорна Пантера Black Panther

Electronic Arts звільняє 40 тестувальників Apex Legends

apex legends

Capcom стала найкращим видавцем 2023 року за версією Metacritic

residen evil 4 ada wong

«Бісить дико, але відірватися неможливо»: перші оцінки Dragon’s Dogma 2

dragons dogma 2

Творчий директор Battlefield покидає EA заради маловідомої студії

battlefield

Command & Conquer та інші класичні проєкти EA нарешті дісталися до Steam

p.ua.command & conquer

«Бонусний прибуток в мільярди доларів» — EA планує активне використання ШІ в розробці

EA SPORTS FC 24

Замість шутера про мандалордця Respawn розробляє гру у всесвіті Titanfall. Але це не Titanfall 3

titanfall