Трохи деталей про Mortal Kombat 11

Хоча анонс Mortal Kombat 11 був неминучим, момент, коли Ед Бун презентував нову частину гри на The Game Awards 2018, все одно став сюрпризом для фанатів. Також публіці презентували трейлер. Однак у гравців одразу виникли деякі питання щодо цілісності історії.

Справа в тому, що в трейлері показали персонажа Dark Raiden, який наприкінці Mortal Kombat X перемагає Скорпіона. Однак питання з’явилися тоді, коли Скорпіон переродився у власну версію персонажа часів Mortal Kombat II та продемонстрував свої демонічні сили.

Якщо не розумієте, що коїться — не хвилюйтеся, ви не одні такі. У прес-релізі розробник Netherrealm описує історію як «згинання часу», що передбачає наявність численних втілень персонажів для турніру. Це було б хорошим способом повернути героїв, що залишилися на узбічі історії під час перезапуску серії у Mortal Kombat 9.

У прес-релізі також підтверджується, що характерні варіації героїв будуть головною особливістю гри. Більша частина подібної варіативності буде запозичена з Injustice 2. Також розробники не забули і про подібну механіку в Mortal Kombat X. Netherrealm, мабуть, отримали відгуки від обох ігор і тепер намагаються впровадити найкращі задуми вже в новій частині.

Більше подробиць ми дізнаємося 17 січня в Лос-Анджелесі, в прямому ефірі. Оскільки реліз Mortal Kombat 11 запланований на 23 квітня цього року, схоже що WB та Netherrealm за наступні п’ять місяців будуть активно збирати відгуки.

Гра вийде 23 квітня 2019 року на PlayStation 4, Xbox One, Switch і ПК.

Читайте також

Робокоп проти Термінатора: Згадати все

NetherRealm набридло працювати над Mortal Kombat

NetherRelam

Нові добивання у Mortal Kombat 11 такі милі, що можна вмерти

Mortal Kombat 11

Доповнення Aftermath додасть до Mortal Kombat 11 Робокопа

mortal kombat 11

Героїв Mortal Kombat 11 малювала українська художниця

Владислава Гладкова

ГРА РОКУ 2019 | PlayUA Game Awards

ГРА РОКУ 2019 | PlayUA Game Awards

Stadia стартуватиме з Red Dead Redemption 2 та ще купою крутих ігор

Термінатор прямує в Mortal Kombat 11

Mortal Kombat 11

Популярне