Трохи деталей про Mortal Kombat 11

Хоча анонс Mortal Kombat 11 був неминучим, момент, коли Ед Бун презентував нову частину гри на The Game Awards 2018, все одно став сюрпризом для фанатів. Також публіці презентували трейлер. Однак у гравців одразу виникли деякі питання щодо цілісності історії.

Справа в тому, що в трейлері показали персонажа Dark Raiden, який наприкінці Mortal Kombat X перемагає Скорпіона. Однак питання з’явилися тоді, коли Скорпіон переродився у власну версію персонажа часів Mortal Kombat II та продемонстрував свої демонічні сили.

Якщо не розумієте, що коїться — не хвилюйтеся, ви не одні такі. У прес-релізі розробник Netherrealm описує історію як «згинання часу», що передбачає наявність численних втілень персонажів для турніру. Це було б хорошим способом повернути героїв, що залишилися на узбічі історії під час перезапуску серії у Mortal Kombat 9.

У прес-релізі також підтверджується, що характерні варіації героїв будуть головною особливістю гри. Більша частина подібної варіативності буде запозичена з Injustice 2. Також розробники не забули і про подібну механіку в Mortal Kombat X. Netherrealm, мабуть, отримали відгуки від обох ігор і тепер намагаються впровадити найкращі задуми вже в новій частині.

Більше подробиць ми дізнаємося 17 січня в Лос-Анджелесі, в прямому ефірі. Оскільки реліз Mortal Kombat 11 запланований на 23 квітня цього року, схоже що WB та Netherrealm за наступні п’ять місяців будуть активно збирати відгуки.

Гра вийде 23 квітня 2019 року на PlayStation 4, Xbox One, Switch і ПК.

Читайте також

Ця гра змінила індустрію ігор назавжди. 30 років Mortal Kombat (Артем Лис)

mortal kombat part i thumb 1 2

Перевіряйте бібліотеку: Xbox Game Pass поповнився десятьма іграми для усіх платформ

Mortal Kombat 11

Українські іграшки з персонажами Mortal Kombat 11 зі спеціальною знижкою для читачів PlayUA

Mortal Kombat 11

Фігурка Scorpion від українського виробника WP Merchandise отримала бронзу на Independent Toy Awards 2021

Mortal Kombat 11 Scorpion WP Merchandise

NetherRealm більше не підтримуватимуть Mortal Kombat 11

Файтинги Injustice отримають анімаційну екранізацію

Injustice

Стартував продаж мерчу Mortal Kombat 11 українського виробництва!

Відома співачка зіграє Міліну в Mortal Kombat 11?

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: