Трощені клавіатури, щасливі обличчя та інші наслідки WEGAME 4.0

За два дні фестиваль WEGAME 4.0 прийняв 6000 гостей. Під час події провели вручення нагород у сфері відеоігрової індустрії WEGAME Awards, фестиваль косплею та кіберспортивний турнір з дисциплін CS: Go, Dota 2 та League of Legends, у якому прийняли участь 150 людей. Турнір відбувся за підтримки одного з провідних ґеймерських брендів — HyperX.

На WEGAME 4.0 працював фірмовий стенд Up Your Level, створений компанією HyperX спеціально для цієї події. За 2 дні на ньому відбулися десятки різноманітних конкурсів, квестів та вікторин, у яких розіграли понад 300 призів від HyperX: гарнітури, клавіатури, ігрові поверхні, аксесуари та ексклюзивні сувеніри бренду.

Також на стенді була шоу-лабораторія для знищення старих клавіатур. Усі учасники акції отримали 50% знижку на нову професійну клавіатуру HyperX Alloy Elite.

Окремої згадки вартує місцевий конкурс косплею, що вразив різноманіттям барв та незвичних образів. Та таке краще один раз побачити, ніж сто раз почути, тому перегляньте короткий відеоролик присвячений саме цій події.

А поки одні відвідувачі мірялися костюмами, інші змагалися за чималий куш у декількох кіберспортивних дисциплінах: CS: Go, League of Legends та Dota 2. Усього призовий фонд нараховував близько 30000 грн. у еквівалентів цінних призів від партнера фестивалю, компанії HyperX.

Увагу глядачів приваблювали не тільки розважальним контентом, а й культурно-освітнім. За два дні фестивалю WEGAME 4.0, своїми знаннями з охочими поділилися професіонали з таких компаній, як: Ubisoft, Attracti, Esports.com та інших. Слухачі отримали змогу дізнатися про нелегку долю розробників настільних ігор у епоху віртуальних забав, методологію створення ігрової музики та ознайомитися з керівництвом по знищенню ігрової компанії.

Не забули й про зацікавлених, що не змогли потрапити на фестиваль. Майстер клас зі збірки ігрового ПК, що проводили на стенді Up Your Level, транслювали у режимі реального часу на youtube-каналі HyperX RU.

У цілому фестиваль WEGAME 4.0 пройшов, залишивши по собі низку крутих вражень у гостей, задоволених обновками від HyperX ґеймерів та цілу гору уламків старих клавіатур.

Читайте також

HyperX представила цілий оберемок високоякісних ґеймерських пристроїв на gamescom

HyperX Cloud Alpha

«HyperX Style»: бренд HyperX персоналізує ґеймерські пристрої іменними стікерами

HyperX

HyperX Україна, що нового? Репортаж з CEE 2019

HyperX Україна, що нового? Репортаж з CEE 2019

Підсумки WEGAME 5.0

HyperX показала ґеймерські новинки на CES 2019

HyperX

HyperX представила інноваційну ґеймерську гарнітуру Cloud Orbit

HyperX Cloud Orbit

Zona51 нарешті у Львові

Шалені знижки у Зона51

Зона51

Популярне