Трилогія Mass Effect Legendary Edition вийде на початку березня

7 листопада минулого року, у день N7, ЕA анонсувала Mass Effect Legendary Edition — перевидання легендарної трилогії на актуальні платформи. Тоді видавництво просто вказало, що у продажу ремастери з’являться навесні 2021 року. Та, як це часто буває, дехто з розповсюджувачів не втримався і передчасно розкрив можливу дату релізу.

Тоді як Amazon, Gamestop та інші популярні крамниці виставили стандартну дату-заглушку 31 грудня 2021, сингапурська Shopitree та індонезійська GSShop незалежно одна від одної вказали 12 березня. Індонезійці, до всього, ще й запустили промо-кампанію попереднього продажу в соцмереж та зробили відповідне відео — навряд чи до такого би дійшла, якби вказана дата була хибною.

Сама ЕА ще ніяк не відреагувала на цей витік інформації, проте окремі інсайдери та ігрові видання вважають, наведена дата є правдивою, і Mass Effect Legendary Edition дійсно вийде у першій половині березня.


А ще нагадуємо, що 23 лютого у продажу з’явиться артбук «Ігровий світ трилогії Mass Effect» українською, який можна передзамовити за посиланням.

Читайте також

BioWare розробляли свій “Сyberpunk” із паркуром і кунг-фу

Чого чекати від Battlefield 6?

Battlefield 1

Під ялинку: Україномовні артбуки за хітовими іграми

Світ гри Ghost of Tsushima

EA хоче придбати Codemasters за 1,2 млрд $. Що тепер буде з Need for Speed?

Нова Mass Effect буде прямим продовженням трилогії… і ME:Andromeda теж

Наступний Mass Effect: що відомо про несподіваний анонс

На The Game Awards 2020 покажуть Dragon Age 4

Dragon Age 4

Нова Dragon Age втратила продюсера

dragon age 4

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: