Трилогія Ninja Gaiden вийде у Steam на початку літа

Після неочікувано високих продажів обох Nioh у Steam, видавництво Koei Tecmo подумало, що б такого ще перевидати для швидкого заробітку, і згадало: на ПК і актуальних конcолях так і не з’явилася трилогія слешерів Ninja Gaiden ( було лише гівняне відгалуження зі зомбаками, яке краще забути). Тому в межах Nintendo Direct було анонсовано Ninja Gaiden: Master Collection, яка вийде на ПК, PS4, Xbox One і Switch 10 червня.

У комплект увійдуть Ninja Gaiden: Sigma, Ninja Gaiden: Sigma 2, Ninja Gaiden 3: Razor’s Edge та більшість раніше випущених DLC. Ну і не було ні слова про жодні графічні поліпшення — але тут нема нічого дивного, бо Sigma фактично є рімейками перших двох частин із помітно покращеною графікою, новими завданнями, ворогами та зміненою складністю.

Власне, стосовно складності, тут своя заплутана історія. Після появи оригіналу вийшла Ninja Gaiden Black, яка досі заслужено є однією з найскладніших ігор в історії. Вона виявилася настільки непереборною, що спільнота попросила розробників змилуватися, і в Ninja Gaiden: Sigma гру зробили трохи легшою на нормальній скадності, ніяк не змінивши решту з них. Ninja Gaiden 2 теж із часом зняли з продажу, замінивши її Ninja Gaiden 2: Sigma, яка виявилася набагато складнішою за оригінал. Білою вороною є лише третя частина, де зробити відчутно знизили складність та захотіли зробити гру кінематографічнішою… але Ninja Gaiden завжди була про стрімкий екшн, а не про сюжет, тож вона стала найменш улюбленою шанувальниками серії.

Тому так, якщо вам свого часу сподобалася дилогія Nioh, а в попередні роботи Team Ninja  вище не грали, то неодмінно радимо звернути увагу на Ninja Gaiden: Master Collection. Повірте, вона подарує вам чимало незабутніх вражень. Але до червня запасіться заспокійливим, запасними ґеймпадами та кількома додатковими стільцями.

Читайте також

Стали відомі дати літнього розпродажу в Steam

У Steam триває черговий фестиваль демоверсій

Steam

Процесорами від AMD користується 30% гравців Steam

AMD Ryzen

У Steam вийшов аналог Animal Crossing

У Steam триває розпродаж ігор з відкритим світом

Red Dead Redemption 2

Uncharted 4 стане наступною грою Sony на ПК

Mass Effect: Legendary Edition стала найуспішнішою грою ЕА в Steam

Гра свіженька – як ранкова газета! Новий реліз в Steam – “Papetura” | Що таке Papetura? (Nikattica)

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: