Трилогію Five Nights at Freddy’s екранізують

maxresdefault (1)

Відомий цикл скрімерів Five Nights at Freddy’s вийде на великі екрани.  Warner Bros офіційно заявили про пошук сценаристів для створення сюжету фільму. Продюсерами проекту будуть Рой Лі (раніше працював над екранізацією культових манги і аніме «Зошит смерті») і Сет Грем-Сміт (автор роману і продюсер фільму «Гордість і упередження і зомбі»).

Цикл Five Nights at Freddy’s складається з трьох ігор, зроблених однією людиною – Скоттом Коутоном. Спершу гра появилася Steam завдяки Greenlight влітку 2014. На сьогодні вся трилогія міцно влаштувалася в топах платних додатків на iOS та Android. Кожна гра являє собою набір фактично статичних зображень з камер внутрішнього спостереження: якщо в Five Nights at Freddy’s щось помітно ворушиться, значить, ви вже мертві…

За словами Грема-Сміта, творці кіноверсії збираються тісно співпрацювати з Коутоном, щоб зробити «божевільне, страхітливе, і в той же час, зворушливе кіно». Сам Коутон каже, що його гра «дійсно підходить для екранізації» і розкриває «незвідану раніше область жаху».Гра край уміло експлуатує поступове наростання напруги і так звані “скрімери”,  раптовий жах. Ви знаєте, що рано чи пізно один з твариноподібних роботів раптово висуне голову перед камерою, але вас все одно це лякає. З інших фобій виділяються страх темряви і страх неживих об’єктів.

Сюжет першої гри зав’язаний навколо четвірки твариноподібних роботів (курча, лисиця, заєць і ведмідь Фредді), що розважають дітей в американській піцерії. Піцерія змальована з реальної мережі дитячих ресторанів Chuck-E-Cheese, що використовує роботів (або, як їх називають в кінобізнесі, animatronics – аніматронних істот) для розваги відвідувачів. Ви берете на себе роль нічного сторожа піцерії. Для нормальної денної роботи вночі роботів доводиться залишати в режимі free roaming (вільного переміщення), так що вони бродять по піцерії, гуркочуть сковорідками на кухні, заглядають в офіс до сторожа … Зрозуміло, нічим хорошим це не закінчиться.

З існуючих фільмів жахів до Five Nights at Freddy’s найближче подібна серія «Дитячі ігри». Але на відміну від ляльки Чакі, Фредді і його друзі з вами не розмовляють. Вони бормочат, співають обривки дитячих пісень, грають вам мелодії на музичній скрині. В результаті створюється відчуття невідомої, невблаганної і абсолютно чужорідної загрози – як в ранніх оповіданнях Стівена Кінга. До слова, продюсери фільму Лі і Грем-Сміт якраз працюють над сучасною екранізацією роману «Воно».

Незважаючи на зовнішній мінімалізм виконання, у всіх частин Five Nights at Freddy’s є досить складний і дуже похмурий сюжет про загиблих дітей на території піцерії. А також про маньяка-вбивцю, який періодично повертається на місце злочину, щоб приміряти один з костюмчиків дружелюбних тваринок. Тож чекатимемо на екранізацію та її подробиці згодом.

Читайте також

Генрі Кавілл роздрукував сторінку Mass Effect із Вікіпедії — і всі неначе подуріли

Час дивитися класику на YouTube: путівник по Universal Monsters

Класичні жахи від Universal безкоштовно покажуть онлайн

Екранізацію Five Night at Freddy’s почнуть знімати навесні

Five Nights at Freddy's

Найстрашніші моменти в іграх, від яких ми відкладали цеглу стоячи

Halloween

MANGUA 09: ТОП жахів в манзі та аніме або як Володимир Кузнєцов у гелловінський ґендарсвап потрапив

Вийшов новий трейлер екранізації Monster Hunter… #ТАЗАШО

Найстрашніші ігри для PlayStation (частина 1)

Blair Witch

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: