Ціна на PlayStation 5 може здивувати вас

Через вартість компонентів ціна на PlayStation 5 підвищиться. Собівартість однієї консолі Sony складе $450, при тому, що аналогічний показник для PlayStation 4 дорівнював $381.

Найбільш затратними деталями є DRAM та NAND. Ба більше, такі типи пам’яті коштують багато, а ще на них є великий попит на ринку розробників смартфонів. Ще однією “дорогою” частиною нової PlayStation є система охолодження, за яку Sony платить кілька доларів, хоча, зазвичай, ціна не перевищує $1.

Компанія продавала PlayStation 4 за $399, тобто майже на 20 доларів дорожче, ніж собівартість однієї консолі. Якщо притримуватися такої ж політики й з новим поколінням, то вартість п’ятої версії може сягнути $470.

У Sony офіційних заяв щодо цього не дають. Однак, під час останнього з’їзду інвесторів Гірокі Тоток, фінансовий директор компанії, розповів, що ціна PlayStation 5 буде залежати від Xbox Series X. Також стало відомо, що більшість ігор з PS5 будуть доступні й на PS4. Після релізу для консолі планують випустити і новий PSVR.

Для гігантів індустрії продавати залізо собі в збиток не є чимось новим, адже головний прибуток компаніям надходить саме від онлайн-сервісів. 

Читайте також

Не спішіть купувати PS5 і ось чому. Важливі подробиці про PS5 (OLDboi)

PlayStation Store готується до масштабного оновлення

PlayStation

Mortal Kombat 11 Ultimate Edition з’явиться в українському PS Store

Mortal Kombat 11

Sony продемонструвала інтерфейс PlayStation 5

Оновіть систему на своїх PS4. Що зміниться?

For Honor безкоштовно оновлять для PS5 та Xbox Series

For Honor

Тільки 10 ігор з PS4 не вийде запустити на PS5

Кооперативна Ghost of Tsushima: Legends вийде наступного тижня

Ghost of Tsushima

Популярне