Ціна на PlayStation 5 може здивувати вас

Через вартість компонентів ціна на PlayStation 5 підвищиться. Собівартість однієї консолі Sony складе $450, при тому, що аналогічний показник для PlayStation 4 дорівнював $381.

Найбільш затратними деталями є DRAM та NAND. Ба більше, такі типи пам’яті коштують багато, а ще на них є великий попит на ринку розробників смартфонів. Ще однією “дорогою” частиною нової PlayStation є система охолодження, за яку Sony платить кілька доларів, хоча, зазвичай, ціна не перевищує $1.

Компанія продавала PlayStation 4 за $399, тобто майже на 20 доларів дорожче, ніж собівартість однієї консолі. Якщо притримуватися такої ж політики й з новим поколінням, то вартість п’ятої версії може сягнути $470.

У Sony офіційних заяв щодо цього не дають. Однак, під час останнього з’їзду інвесторів Гірокі Тоток, фінансовий директор компанії, розповів, що ціна PlayStation 5 буде залежати від Xbox Series X. Також стало відомо, що більшість ігор з PS5 будуть доступні й на PS4. Після релізу для консолі планують випустити і новий PSVR.

Для гігантів індустрії продавати залізо собі в збиток не є чимось новим, адже головний прибуток компаніям надходить саме від онлайн-сервісів. 

Читайте також

Через коронавірус PlayStation повільніше завантажуватиме ігри

У квітні підписники PlayStation Plus зіграють в Uncharted 4

Подкаст Вахмурки №0 — Тепер вони ще й пишуть подкасти

Вахмурки

Microsoft анонсували DirectX 12 Ultimate

DirectX 12 Ultimate

Boosteroid — on a Frontline of Cloud Technologies

Boosteroid

У PlayStation Store розпочався березневий розпродаж

Microsoft опублікувала повну специфікацію Xbox Series X. Що всередині?

Новий Silent Hill? Дайте два!

Популярне