Цінепад у Battle.net з приводу Чорної п’ятниці!

Цяцьки, цяцьки, цяцьки — їх ніколи не буває забагато. Ну як, наші гаманці з цим, мабуть, не згідні, але, навіть вони змушені долучитися до нашої радості, коли починаються знижки. І зараз саме та пора, в Battle.net почався осінній розпродаж, який приурочений до традиційної на Заході Чорної п’ятниці (ну й того «чогось», що відбувається паралельно з нею в нас).

Якщо ви й досі не придбали давно бажану гру від Blizzard, то зараз саме час, адже падіння цін, справді, помітне. Для прикладу: знижки в магазині World of Warcraft досягають 55 %, що так і манить поринути в чарівний світ Азероту на один-два місяці, а там хтозна, можливо й на цілий рік. Якщо ж вам більше до душі жанр MOBA, то не оминіть можливості прикупити декілька героїв та образів для них у Heroes of the Storm. Ви можете зробити це, придбавши набори «Червоно-чорна п’ятниця» зі знижкою 33 %, «Знову «чорна» п’ятниця» зі знижкою 29 % або ж придбавши стимуляторів на рік уперед і самостійно заробляти внутрішньоігрову валюту для покупки бажаних героїв. Проте не всім подобається жанри MOBA або MMORPG. «Не біда» — сказали в Blizzard, тому саме зараз можна придбати Overwatch зі знижкою 60 %.

Battle.net

І це не край щедрості Blizzard. Навіть якщо ви не знайшли чогось справді захоплюючого для себе в наведеному переліку, — усе одно завітайте в Battle.net. Ви точно знайдете гру на свій смак із приємною серцю (та й не тільки) ціною.

Читайте також

PlayNews #325 — Ghost Recon Wildlands, Overwatch

Ghost Recon Wildlands Sam Fisher

У Overwatch з’явиться 27-ий герой — Brigitte

Overwatch

Перший етап Overwatch League завершився

Overwatch League

Боротьба за Азерот розпочнеться вже влітку

World of Warcraft: Battle for Azeroth

Перший сезон Overwatch League уже розпочався

Обираємо найпомітніший прогрес | PUGA 2017

PlayUA Game Awards

Blizzard створює новорічну казку у своїх проектах

Blizzard winter event

Підсумки The Game Awards 2017

Популярне