Цього тижня ВООЗ обговорюватиме долю «ігрового розладу»

Цього тижня Всесвітня Організація Охорони Здоров’я на асамблеї у Женеві вирішуватиме: чи варто долучати залежність від відеоігор до списку загальновизнаних хвороб.

Ігровий розлад долучили до чернетки 11 редакції, що класифікує різноманітні хвороби, минулого року, після чого багато видавців та розробників виступили проти такого рішення.

ВООЗ характеризує цей розлад постійною або повторюваною ігровою поведінкою: як онлайновою, так і офлайновою, — в результаті якої людина втрачає контроль над ігровими звичками, віддає перевагу іграм замість інших інтересів та щоденної активності, а також продовжує грати, не зважаючи на виникнення негативних наслідків. Така поведінка може призводити до значних проблем в особистому, сімейному житті та соціальному, освітньому, робочому середовищі або інших областях функціонування людини. Люди, які відчувають подібні синдроми на протязі 12 або більше місяців, відносяться до групи ризику.

Представники ігрової індустрії наполягають, що перед тим, як надавати остаточне визначення, необхідні додаткові дискусії та проведення освітньої роботи серед людей.

Для ігрової індустрії не вигідно, щоб ігровий розлад визнавали хворобою, оскільки компанії, зайняті у цій сфері, можуть втратити частину доходу внаслідок введення запобіжних мір.

Читайте також

Ігрова залежність офіційно визнана хворобою

Ігрова залежність офіційно визнана хворобою

WePlay Esports Invitational з Rocket League — як це було?

Rocket League WePlay

Змінена Dust 2 і нова операція: CS:GO отримала величезне оновлення

Counter-Strike: Global Offensive

Українські студії Ubisoft шукають нових працівників

Ubisoft Kyiv

Видавництво Mal’opus відкрило передзамовлення на артбук «Світ гри “Коса”»

Світ гри

1001 смерть в Анор Лондо — Dark Souls виповнилося 10 років

Dark Souls

Стали відомі подробиці доповнення Deadlands для TES Online

TES Online

Новий сезон Sea of Thieves принесе нові загадки і почнеться післязавтра

Sea of Thieves

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: