Цього тижня ВООЗ обговорюватиме долю «ігрового розладу»

Цього тижня Всесвітня Організація Охорони Здоров’я на асамблеї у Женеві вирішуватиме: чи варто долучати залежність від відеоігор до списку загальновизнаних хвороб.

Ігровий розлад долучили до чернетки 11 редакції, що класифікує різноманітні хвороби, минулого року, після чого багато видавців та розробників виступили проти такого рішення.

ВООЗ характеризує цей розлад постійною або повторюваною ігровою поведінкою: як онлайновою, так і офлайновою, — в результаті якої людина втрачає контроль над ігровими звичками, віддає перевагу іграм замість інших інтересів та щоденної активності, а також продовжує грати, не зважаючи на виникнення негативних наслідків. Така поведінка може призводити до значних проблем в особистому, сімейному житті та соціальному, освітньому, робочому середовищі або інших областях функціонування людини. Люди, які відчувають подібні синдроми на протязі 12 або більше місяців, відносяться до групи ризику.

Представники ігрової індустрії наполягають, що перед тим, як надавати остаточне визначення, необхідні додаткові дискусії та проведення освітньої роботи серед людей.

Для ігрової індустрії не вигідно, щоб ігровий розлад визнавали хворобою, оскільки компанії, зайняті у цій сфері, можуть втратити частину доходу внаслідок введення запобіжних мір.

Читайте також

Нам потрібно більше підтримки від ігрових студій

games

Ігрова залежність офіційно визнана хворобою

Ігрова залежність офіційно визнана хворобою

Microsoft почала тестування сімейного плану для Xbox Game Pass Ultimate

Game Pass

Незабаром «Видавництво» видасть манхву «Паросток», але наклад буде обмежено кількістю передзамовлень

Паросток

Nintendo проведуть спеціальний Splatoon 3 Direct цього тижня

splatoon 3

На YouTube з’явився автоматичний переклад субтитрів українською

Кімберлі та Джурі поповнять перелік персонажів Street Fighter 6 [трейлер]

Street Fighter 6

Яку гру ви перепроходили останньою?

mass effect

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: