Forza Motorsport скоро отримає оновлення прогресії автомобілів, про яке просили гравці

Turn 10 Studios повідомила про дві великі зміни, що принесе зі собою шосте велике оновлення для Forza Motorsport (наш огляд), де буде перероблена система прогресії автомобілів, на яку досить часто нарікали гравці. Тепер усі деталі, хай то двигун, шини чи комплекти кузова, будуть відразу розблоковані для встановлення на автомобіль 1 рівня. Як тільки гравець придбає новий транспорт, він отримає повну свободу в його кастомізації та заміни деталей в будь-якому порядку.

Ці оновлення дадуть гравцям свободу встановлювати на свій автомобіль ті деталі, які вони хочуть, незалежно від рівня автомо, зберігаючи при цьому деякі аспекти системи для тих, кому це подобається.

йдеться в описі до оновлення

Якщо ж гравець не хоче заробляти бали звичайним шляхом підвищення рівня автомобіля, він може скористатися внутрішньоігровими кредитами для придбання необхідних комплектуючих. Розробники хочуть віднайти ідеальний баланс співвідношення кредитів до балів. Поки вони зупинилися на співвідношенні 4500 кредитів до 500 автомобільних балів. Тож, наприклад, для повного оснащення Nissan Fairlady Z 432 1969 року всіма доступними елементами, гравцям знадобиться 133 875 кредитів. Скільки реальних коштів доведеться віддати за кредити, в описі оновлення розробники не зазначили.

Turn 10 Studios запевнила, що такий варіант оплати за деталі є опціональним, і гравці завжди можуть заробити автомобільні бали більш традиційними способами, перемагаючи суперників на трасі в чесній боротьбі.

Брендові знижки залишаться на тому самому рівні, що й були. Тобто при досягені автомобіля 50 рівня, він отримує знижку в 5% на придбання компонентів у салоні виробника. Також вона буде діяти і на інші придбані машини від того самого виробника. Якщо ж таких автомобілів буде 5, кожен із яких 50-го рівня, то гравець матиме знижку у 25%.

Forza Motorsport Update 6 повинне вийти вже в березні цього року.

Нагадуємо, що у нас вийшов спецпроєкт, у якому ми перевірили, хто найшвидший у Forza Motorsport — професійний гонщик, інструктор з екстремального водіння, сирейсер чи автоблогер.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

У Dying Light 2 нарешті з’явиться вогнепальна зброя

Dying Light 2

У No Man’s Sky безкоштовні вихідні на честь виходу оновлення Omega з перепрацьованими експедиціями

No Man's Sky

Автоблогер ділиться враженнями від Forza Motorsport (Олексій Тараненко)

Автоблогер ділиться враженнями від Forza Motorsport (Олексій Тараненко)

Чемпіон України з ралі Ярослав Кадученко ділиться враженнями від Forza Motorsport

Чемпіон України з ралі ділиться враженнями від Forza Motorsport (Ярослав Кадученко)

Карткова гра Gwent остаточно перейшла під контроль спільноти

Ґвинт

Хто найшвидший у Forza Motorsport? — Гонщик vs Інструктор vs Симрейсер vs Блогер

Хто найшвидший у Forza Motorsport? — Гонщик vs Інструктор vs Симрейсер vs Блогер

Секс, пияцтво та інші «Гріхи плоті» з’являться в Cult of the Lamb наступного тижня

Cult of the Lamb Гріхи плоті

Хто найшвидший у Forza Motorsport? — Гонщик vs Інструктор vs Симрейсер vs Блогер [ТРЕЙЛЕР]

forza trailer

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: