Турніри з VALORANT матимуть офіційну українськомовну трансляцію

Наприкінці жовтня Riot Games офіційно приєднали Україну до змагального регіону Східної Європи у VALORANT. Раніше українські гравці перебували в так званому “СНД-кластері”, де перспектив розвитку не було жодних. Натомість у східноєвропейському регіоні, де головує польське представництво Riot, відбувається невпиненн зростання і просування змагального сегменту як для аматорів, так і для про-гравців. Зокрема, у 2023 році стартує ліга VALORANT Challengers East: Surge, де змагатимуться команди з 23 країн Центральної та Східної Європи — і Україна там теж буде представлена.

А днями з’явилася ще одна приємна новина — усі прийдешні турніри матимуть також офіційну українськомовну трансляцію! Проходитиме вона на twitch-каналі UVC, української спільноти VALORANT, засновником якої є дніпрянин Іван Johnta Шевцов — легенда професійного Counter-Strike, а нині тренер японської команди FENNEL із VALORANT.

Перша трансляція пройде на каналі завтра — це буде Watch Party закритої кваліфікації на останній сезон ліги VALORANT EAST: UNITED. Точний час початку стріму буде анонсовано трохи згодом у телеграм-каналі UVC.

Та й загалом, якщо ви полюбляєте VALORANT і досі якимось чином не доєдналися до UVC, то тицяйте сюди, обирайте зручну для вас соцмережу й долучайтеся до розбудови української спільноти.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Безкоштовний шутер XDefiant від Ubisoft вийде в кінці травня

xdefiant

У 2023 році ґеймери провели 60% часу в іграх, яким понад 6 років

fortnite

Творець Hellblade покинув студію Ninja Theory. Але це ніяк не зашкодить Hellblade 2

Тамім Антоніадес

«Відчувається наче гра від PlayStation Studios» — Журналісти у захваті від Hellblade 2

hellblade 2

Українська команда NAVI зіграє у фіналі першого Мейджора в CS2

p.ua.navi 1

Шутер XDefiant не вийде найближчим часом, але відкрита бета вже близько

xdefiant

Хакери зламали гравців в Apex Legends прямо під час фіналу регіонального турніру

p.ua.apex legends

Потішилися і досить. Що тепер буде з командою Monte?

monte 3