Турніри з VALORANT матимуть офіційну українськомовну трансляцію

Наприкінці жовтня Riot Games офіційно приєднали Україну до змагального регіону Східної Європи у VALORANT. Раніше українські гравці перебували в так званому “СНД-кластері”, де перспектив розвитку не було жодних. Натомість у східноєвропейському регіоні, де головує польське представництво Riot, відбувається невпиненн зростання і просування змагального сегменту як для аматорів, так і для про-гравців. Зокрема, у 2023 році стартує ліга VALORANT Challengers East: Surge, де змагатимуться команди з 23 країн Центральної та Східної Європи — і Україна там теж буде представлена.

А днями з’явилася ще одна приємна новина — усі прийдешні турніри матимуть також офіційну українськомовну трансляцію! Проходитиме вона на twitch-каналі UVC, української спільноти VALORANT, засновником якої є дніпрянин Іван Johnta Шевцов — легенда професійного Counter-Strike, а нині тренер японської команди FENNEL із VALORANT.

Перша трансляція пройде на каналі завтра — це буде Watch Party закритої кваліфікації на останній сезон ліги VALORANT EAST: UNITED. Точний час початку стріму буде анонсовано трохи згодом у телеграм-каналі UVC.

Та й загалом, якщо ви полюбляєте VALORANT і досі якимось чином не доєдналися до UVC, то тицяйте сюди, обирайте зручну для вас соцмережу й долучайтеся до розбудови української спільноти.

Читайте також

Книжки та ігри | Що почитати, якщо так сподобалась гра. Рекомендації від Nikattica

62e5d9dd 9396 4169 b18d cbc618d757bd

Стрім-інтерв’ю з українськими локалізаторами Warframe — 16.01 о 19:00

warframe

Valorant сьогодні отримає нову мапу — Lotus

Valorant Lotus

Продюсер Valorant перейшов у Bungie

bungie

Valve щохвилини (!) даруватиме Steam Deck на трансляції The Game Awards

Steam Deck

Worlds 2022 | Топ-10 Моментів | SKT T1 VS DRX | League of Legends

worlds2022

Схоже, Valorant скоро завітає на консолі

Valorant

Ubisoft та Riot Games спільно боротимуться проти токсичності у онлайні

League of Legends

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: