„Твін Пікс“ повертається у третьому сезоні. Подробиці.

Ви вже, напевно, чули про повернення легендарного серіалу Девіда Лінча „Твін Пікс“. Ця новина сколихнула весь, тож обійти її боком ми ніяк не змогли. Напевно, ніхто з нас, дивлячись фінальну сцену серіалу, коли Лора Палмер пообіцяла агенту Куперу зустріч через 25 років, не сподівався, що вона таки стримає слово. До того ж почали витікати нові подробиці про сюжет продовження.

Тепер це офіційно підтверджено: цього тижня режисер Девід Лінч оголосив, що він, разом з Марком Фростом поставить дев’ять епізодів третього сезону для каналу Showtime. Телевізійний феномен, володар численних нагород, „Твін Пікс“ повернеться у вигляді міні-серіалу у 2016 році.  Дія нового сезону розгорнеться в наш час і продовжить сюжетну лінію другого сезону.

На подію відгукнувся і головний актор оригіналу Кайл Маклоклен, написавши у своєму твітері таке: „Підігрійте-но кавник та знайдіть мій чорний костюм“.

Отож, чекаємо 2016-го, а поки що до вашої уваги короткий тизер третього сезону.

„Твін Пікс“ — один з головних феноменів телебачення минулого століття, який транслювався ще в 1991-92 роках, у свій час підкорив серця глядачів загадковістю і атмосферністю. Ще й чудова гра акторів, зокрема Кайла Маклоклена, який зіграв спеціального агента ФБР Дейла Купера, просто не могла не вразити всіх шанувальників серіалів. Подивіться лишень на статистику: прем’єра серіалу зібрала біля екранів 34,6 мільйони глядачів.

А хто із вас дивився „Твін Пікс“? Які ваші враження від новини?

Читайте також

Горор-ситком “Кролі” Девіда Лінча отримає друге життя на YouTube

Зйомки майже всіх американських серіалів призупинено через коронавірус

Ретро-огляд серіалу “Твін Пікс”

Огляд Virginia

Дайджест нових серіалів. Телеканал Fox

ТОП-10 найкращих серіалів Netflix

Netflix вийшов на український ринок

«Крізь сніг» перетворять у серіал

Популярне