web analytics

Творці Danganronpa і Zero Escape ризикують життям для своєї нової гри

Щойно представлена на Nintendo Direct тактична ролівка The Hundred Line -Last Defense Academy- від Казутаки Кодаки (творця серії Danganronpa) і Котаро Учікоші (Zero Escape) мала дуже складну історію розробки й може стати першим і останнім проєктом студії Too Kyo Games.

В інтрев’ю японському виданню Famitsu пан Кодака повідомив, що розробляти гру почали 6-7 років тому за фінансування іншого великого видавництва, але тоді проєкт зазнав численних труднощів і був скасований.

Утім, розробники бачили в ньому перспективи, тому перезапустили розробку, залишивши основну ідею, але змінивши усіх персонажів, ігролад та інші елементи. Спочатку гра планувалася як відносно низькобюджетна інді, проте чим довше її створювали, тим більше розуміли, що без збільшення масштабів досягти бажаного результату не вийде.

Співробітники Too Kyoo Games інвестували у проєкт всі свої кошти й встигли залізти в борги, але навіть цього виявилось недостатньо, тому на допомогу прийшло видавництво Aniplex, під патронатом якого і вийде гра. До того ж вони заручилися підтримкою студії Media.Vision і розробників Jet Studio, які теж допоможуть у доведенні The Hundred Line -Last Defense Academy- до релізу.

Казутака Кодака говорить, що приймати подібні рішення було дуже складно як фінансово, так і морально, але, можливо, він більше ніколи не матиме іншої змоги докласти стільки зусиль до проекту своєї мрії.

Сподіваємось, що як і в японської студії Vanillaware (творці 13 Sentinels: The Aegis Rim та Unicorn Overlord), яка з кожним новим проєктом перебуває на межі банкрутсва, але так і не закрилась, дебютна гра Too Kyoo Games не заведе студію до могили.

Тактика з нелінійним сюжетом про виживання 15 студентів протягом 100 днів The Hundred Line -Last Defense Academy- запланована на початок 2025 для Switch і ПК. Підтримати розробників можна, додавши гру до списку бажаного.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

В Capcom мріють про нові кросовери з SNK і Marvel, а також не забувають про франшизу Mega Man

capcom marvel mega man

Закривається анімаційна студія Axis, яка створила перший трейлер Dead Island 2

dead island 2

Nintendo систематично ігнорує перекладачів у титрах ігор

mario

Розробляється Armored Core 7 або доповнення до 6 частини

armored core 6

Sony перетворить Palworld на велику медіафраншизу

palworld

Японська студія Tose втратила понад 2 000 000$ через скасування ігор партнерами

paper mario

Творці Dying Light 2 втратили 25 000 000$ на підтримці гри

dying light

Squad Busters показала найгіршу дохідність серед ігор Supercell за останні 10 років

squad busters