web analytics

Творці Five Nights at Freddy’s підготували купу сюрпризів на десятиріччя франшизи

Цього року серія горорів про піцерію з аніматроніками Five Nights at Freddy’s святкує 10 річницю, тому її творець Скотт Коунтон та низка його партнерів підготували купу сюрпризів, які точно повинні вразити шанувальників франшизи.

Всі події на початок серпня виглядають наступним чином:

1 серпня вийде MyPopgoes — фанатська гра на кшталт тамагочі, де вам потрібно дбати про Попгуса, який мешкає у чарівній пластиковій іграшці. Він потребує піци, газованих напоїв і тільки найкращих розваг від самого Фреді Фазбера. Проте якщо він не отримає чогось зі згаданого, то почне сходити з глузду, якщо навіть не помре.

2 серпня з’явиться демоверсія ремейку The Joy of Creation — теж фанатська гра, але цього разу не нова, бо виходила раніше. У ній все було перероблено з нуля, щоб реалізувати більш реалістичну графіку на рушії Unreal Engine 5. Горор ставить вас на місце розробника ігор, змушеного протистояти галюцинаціям власного розуму протягом п’яти унікальних рівнів, кожен з яких має унікальне поєднання вільного блукання будинком та механіки “сиди і виживай”. Повноцінний реліз запланований на 2025 рік.

3 серпня пан Скотт викладе у вільний доступ першу частину в новій серії інтерактивних новел Five Nights at Freddy’s: VIP.

4 серпня студія Steel Wool, що раніше розробила Five Nights at Freddy’s: Security Breach, анонсує нову гру по франшизі, можливо, нею стане продовження дуже успішної Security Breach.

5 серпня Скотт Коутон дасть інтерв’ю блогеру Dawko, відомому в фандомі Five Nights at Freddy’s.

6 серпня буде анонсована загадкова колаборація. Більшість думає, що персонажі франшизи Five Nights at Freddy’s з’являться у Fortnite, оскільки того ж дня у грі теж очікується таємниче оновлення.

7 серпня вперше продемонструють і випустять демоверсію Five Laps at Freddy’s від студії Clickteam, яка до цього покращувала і портувала ігри франшизи для різних систем.

8 серпня, як заключення, станеться реліз першої двовимірної частини серії Five Nights at Freddy’s: Into the Pit для PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Switch і ПК в крамниці Steam. У ній вам доведеться розв’язувати головоломки, ховатися усередині аніматроніків, розкривати таємниці піцерії, які охоплюють проміжок з десятиліття, рятувати своїх друзів, сім’ю і власне життя, а також пережити захоплюючу нелінійну історію з різними кінцівками.

До всього згаданого, можуть з’явитися перші подробиці стосовно сиквелу минулорічної кіноадаптації Five Nights at Freddy’s.

А який зі згаданих анонсів зацікавив вас найбільше?

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Анонсовано Shift 87, горор про дослідження аномалій (не на ЧАЕС)

shift87

Apple знову перешкоджає випуску Fortnite на iOS

fortnite

Почалися знімання кіноадаптації Watch Dogs

watch dogs 2

Кіноадаптацію Metal Gear Solid створюють вже п’ятий рік

mgs

Чутки: Constantin Film знімає фільм і серіал за мотивами Resident Evil

ada wong

У Fortnite зʼявився новий режим з елементами ностальгії

fortnite

Вийшов український горор Bureau of Contacts, що використовує ШІ

bureau of contacts 3

Творець Five Nights at Freddy’s втратив 10 000 000$ через розлучення з дружиною

fnaf scott