web analytics

Творці Wizard with a Gun від Devolver Digital закрили студію через погані продажі

Студія Galvanic Games, що була заснована в 2015 році й випустила такі ігри як Some Distant Memory, Gurgamoth, Be Funny Now!, Rapture Rejects і минулорічний виживастик Wizard with a Gun, закривається. Продажі останньої гри виявилися недостатніми для подальшої роботи студії.

У зверненні стосовно закриття засновник Galvanic Games Патрік Морґан каже, що попри гарний старт Wizard with a Gun з часом її продажі суттєво впали, через що продовжувати підтримувати студію стало нерентабельно. На GDC вони запропонували різним видавництвам фінансування своїх наступних проєктів, але час підписання договорів сильно затягнувся.

Пан Морґан додав, що співчуває колегам із команди його мрії, яких він збирав понад 10 років. Особливо прикро, що доля Galvanic Games закінчилася після найпродуктивнішого року, коли кожен співробітник віддавався на повну своїй роботі.

Із закриттям Galvanic Games логічно, що порт Wizard with a Gun для Nintendo Switch і подальший розвиток гри, яка тільки отримала колаборацію із Don’t Starve, будуть скасовані.

Нагадаємо, що минулого року закрилась студія DANG!, що створила відмінний екшн Boomerang X також під патронатом Devolver Digital.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Minecraft, It Takes Two i Candy Crush Saga визнали культурною спадщиною Швеції

sweden games

Series Entertainment придбала студію Pixelberry, щоб створювати мобільні ігри з ШІ

pixelberry

Анонсовано Shift 87, горор про дослідження аномалій (не на ЧАЕС)

shift87

Sony перетворить Palworld на велику медіафраншизу

palworld

Глобальні доповнення Space Age і оновлення 2.0 для Factorio вийдуть в жовтні

factorio space age

Успіх Assassin’s Creed Shadows здійснить мрію продюсера з Capcom

ac shadows denji

Squad Busters показала найгіршу дохідність серед ігор Supercell за останні 10 років

squad busters

Компанія Daybreak Games придбала творців ММО Palia

palia