Творець дилогії Star Wars Jedi Стіґ Асмуссен залишає Electronic Arts

Видання Bloomberg оприлюднило інформацію, що керівник дочірньої компанії EA, Respawn, Стіґ Асмуссен, який очолював розробку успішної серії ігор по франшизі «Зоряних війн» — Star Wars Jedi: Fallen Order (наш огляд), і його продовження Star Wars Jedi: Survivor (наш огляд) покинув студію. Наразі достовірно невідомо, яка причина змусила його прийняти це рішення і якими новими проєктами він буде займатися.

Детально все обміркувавши, Стіґ Асмуссен вирішив залишити Respawn і присвятити себе новим пригодам. Хочемо побажати йому удачі.

прокоментували цю подію у EA

До компанії Respawn Entertainment Стіґ приєднався у 2014 році, після того, як був звільнений з Santa Monica Studio, де він працював над франшизою God of War. За час роботи у компанії, Стіґ Асмуссен керував створенням Star Wars Jedi: Fallen Order, що була випущена у 2019 році, продалася у більш ніж 20 млн копій і отримала високі оцінки від критиків (Atomix – 90, IGN – 90) і гравців (89% позитивних відгуків у Steam ) та її не менш успішного продовження Star Wars Jedi: Survivor випущеного у 2023 році, яке, не зважаючи на погану оптимізацію на старті, отримало схвальні відгуки від гравців і змогло перевершити свою попередницю.

У компанії завірили, що підтримка останньої гри не завершиться, а налагодженням  усіх необхідних  процесів займатимуться інші керівники.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Провал The Callisto Protocol змусив Ґлена Скофілда покинути власну студію

Ґлен Скофілд

The Sims 5 буде безкоштовною. Але тільки базова версія

the sims project rene

EA WRC вийде в листопаді цього року

ea sports wrc

EA покаже власну гру по WRC уже наступного тижня

ea wrc

BioWare звільнили 50 працівників

bioware

Star Wars Jedi: Survivor вийде на PS4 та Xbox One

Star Wars Jedi: Survivor

EA Sports подовжила партнерство з англійською Прем’єр-лігою за 627 млн $

pemierleague eafc24

EA додали у FC24 російську мову для України

fc 24 haaland

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: