web analytics

Творець Five Nights at Freddy’s втратив 10 000 000$ через розлучення з дружиною

Видання Game File отримало доступ до податкових декларацій творця франшизи Five Nights at Freddy’s Скотта Коутона, які з’явилися під час суду при його розлученні з дружиною.

З них ми дізналися, що за перші два роки існування серія принесла автору 26 млн доларів, а загалом же в ній вийшло чотири номерні частини й декілька спінофів. Такий шалений успіх неабияк здивував пана Скотта, оскільки до цього він працював касиром і вантажником на дуже низькооплачуваній роботі. Тоді на форумах Steam він писав, що дуже вдячний всім фанатам ігор за цей успіх і має бути дуже відповідальним з ним.

Cтаном на 2019 рік франшиза заробила 66 млн доларів, продовжуючи приносити високі прибутки навіть по сьогодні. В той же час минулорічна кіноадаптація по мотивам Five Nights at Freddy’s зібрала 291 млн доларів у прокаті й уже офіційно отримає продовження у грудні 2025.

У 2020 Скотт розлучився зі своєю дружиною Міріам, що призвело до поділу майна вартістю на 10 млн доларів. Однак на цьому все не закінчилося, бо вже наступного року його спробували закенселити через пожертвування республіканській партії. Тоді він прийняв рішення відійти від розробки, передавши її до рук іншим студіям, і стати творчим керівником франшизи.

Пан Коутон зник приблизно на 2 роки аж до 2023, пізніше підтвердивши, що досі володіє правами на торговельну марку Five Nights at Freddy’s і що сценарій до прийдешнього фільму за мотивами гри він написав самостійно.

У 2024 серія святкує перше десятиріччя, тому на честь цього була представлена нова двовимірна частина Five Nights at Freddy’s: Into the Pit. За її розробку відповідальні Mega Cat Studios, а вийде гра десь у 2024 на PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Nintendo Switch і ПК (Steam).

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Microsoft не вважає подорожчання Game Pass проблемою для користувачів

game pass ftc

Після 35 років застою Nintendo відроджує серію візуальних новел Famicom Detective Club

emio the smiling man famicom detective club

Горор The Casting of Frank Stone за всесвітом Dead by Daylight вийде у вересні

the casting of frank stone

Анонсовано Shift 87, горор про дослідження аномалій (не на ЧАЕС)

shift87

Apple знову перешкоджає випуску Fortnite на iOS

fortnite

Почалися знімання кіноадаптації Watch Dogs

watch dogs 2

Кіноадаптацію Metal Gear Solid створюють вже п’ятий рік

mgs

Чутки: Constantin Film знімає фільм і серіал за мотивами Resident Evil

ada wong