Творець Ninja Gaiden працює над грою для Xbox

Томонобу Ітаґакі раніше був керівником студії Team Ninja, яка випустила досить успішні серії ігор Dead or Alive і Ninja Gaiden. Багато проектів з цих серій виходили виключно на консолях компанії Microsoft. А Dead or Alive 3 взагалі була в стартовій лінійці ексклюзивів першої консолі Xbox. Тож стосунки Team Ninja з “майками” були дуже хорошими.

Згодом, у 2008 році, Ітаґакі доволі сильно посварився з видавцем Tecmo, що призвело до судових процесів, які тривали два роки. Тоді ігротворець заснував свою студію Valhalla Game Studios, куди входило чимало працівників з колишнього місця роботи. На жаль, у студії все не склалося. Вони випустили дві гри, які були провальними. Тоді Томонобу Ітаґакі тимчасово покинув індустрію, і став викладачем для молодих “зелених” розробників. Так було донедавна.

Нещодавно Томонобу розповів виданню Bloomberg про те, що у свої 53 роки він повертається у ґеймдев і заснував свою нову студію, яку назвав на честь себе — Itagaki Games. Над якою саме грою зараз працюють у компанії, нам не розповідають, але Ітаґакі запевняє, що проект точно завітає на консолі Xbox. Коли у нього запитали, чи не хотів би він знову співпрацювати з Mirosoft, він відповів, що якщо представники Mirosoft з ним зв’яжуться, для нього буде честю попрацювати з ними ще раз.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Rise of the Ronin показала ігролад в дусі Assasin’s Creed з японським колоритом

Rise of the Ronin

Від Nioh до Wo Long: Еволюція найкращого Souls-like

Wo Long Fallen Dynasty

Wo Long: Fallen Dynasty таки вийде на консолях PlayStation

wo long: fallen dynasty

Ninja Gaiden Master на ПК отримала налаштування графіки, за місяць після релізу

Трилогія Ninja Gaiden вийде у Steam на початку літа

Nioh 2 продалася накладом у 1,5 млн примірників

Nioh 2

Розробники Nioh 2 показали як саме покращать візуал гри у версіях для PS5 та ПК

Nioh 2

Nioh 2 у лютому вийде на PS5 і ПК

Nioh 2

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: